Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nyakbaakasztós az...

Miért nyakbaakasztós az összes tankini felső akárhol keresek? A nagyobb mellű nőkre miért nem gondolnak?

Figyelt kérdés
Tök idegestíő mindenhol ez a háromszög fazonú nyakbakötős tankini felső van, normál alkatú vagyok de nagy a mellem. Nem így néz ki rajtam mintha két gömb lenne a felsőben mivel nem szilikon és nem kicsi, tartani se tart semmit...:( Miért nincs az a rendes trikó fazonú tankini felső valahol?
2012. máj. 30. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj fel a vaterára,

[link]

írd be, hogy "tankini, új" és mellé a méreted, és akkor csak olyat ad ki, amit online-boltok árusítanak és még új, és 1-2 kivételével mindegyik kosaras.

Hol találtál olyat, ami nem kosaras és nyakbakötős? Nekem olyan kéne és azt nem találok már régóta

2012. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gyakorlatilag ma MINDENHOL. C&A, H&M, New Yorker, tescó, auchan,hervis,decathlon,meg még két ilyen plázás kisebb butikban voltam, lejártam a lábam és semmi..

Pedig olyan jó lett volna mert ezek nem drágák és mix&match olyan bugyit vettem volna amilyet akarok.

Az a baj ezekkel a webáruházakkal hogy nem merek onnan rendelni épp emiatt a speckó méret miatt hogy ami méretben jó az mellre irtó kicsi (38-40es méret) illetve hogy nem úgy áll ahogy én azt szeretném akkor tuti nem veszem fel és aztán meg csak a macera van vele visszaküldözgetni.:((

Nem beszélve arról hogy az mennyi idő, nem tetszik, visszaküldöm x hét múlva küldik vissza csak az árát, akkor addig se pénzem, se fürdőrucim (mert ezek nem 2 ft-osak amik így webáruházban kaphatók).

2012. máj. 30. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
ő kis cicis ebben a tankiniben? :)
2012. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Melyik? amit linken van? Hát nem, végülis C kosaras, nekem D-E kell... Mondjuk ennek a színével van épp bajom:))

De köszi azért!!!

2012. máj. 30. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj a linket nem raktam be :) [link]
2012. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, na pont ilyen bénán nézek ki én is...csak még ennél is több lóg ki a ciciből és nem akarok ennyit kirakni meg nem is szép, szerintem ez kifejezetten közepes vagy kisebb és szép formájú mellű nőknek való fazon, nem ilyen nagyra!!
2012. máj. 30. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem az ily irányú ítélőképességed ment félre..ha így nézel ki,akkor elég jól állhat a tankini ;) 33f
2012. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, hidd el hogy egyrészt feszengek benne mert a mellem nagy része kint van ezzel az erővel minek veszek fel melltartót,?? Plusz zavar feszélyez, és egyfolytában csak igazgatom...zavaró na.
2012. máj. 31. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!