Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik ilyen ruhát felvenni...

Illik ilyen ruhát felvenni esküvőre?

Figyelt kérdés

Június végén lesz a bátyám esküvője, csak vendég vagyok. Nagyon megtetszett ez a ruha, de nem tudom, hogy illik e ilyet felvenni (nem mutat túl sokat vagy a minta nem gond). Nagyon vékony vagyok, 161 cm és 16 éves leszek. Úgy gondoltam, hogy blézert vennék fel a templomban.

Mit gondoltok? Nektek tetszik?


[link]



2012. máj. 30. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér, de valami sötétebb cipővel vedd fel, mert ugy jobban állna szerintem.
2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik! biztosan csinos leszel :)
2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
templomban nem illik térd fölötti szoknyát viseli (meg spagetti pántosat sem, de azt a blézerrel takarnád)
2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

áá szerintem nem.

legalábbis a szertartásra (mindegy hogy polgári/templomi) oda vegyél valami elegánsabbat, főleg hogy közeli hozzátartozó vagy.

de a szertartás után a lagzira jó lenne.

2012. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy én csak egy ruhára gondoltam, nem szeretnék átöltözni, ezért is lenne a blézer. Különben sem vagyok nagy kiöltözős, ruha vagy szoknya párti, viszont most úgy gondoltam, hogy kivételt tehetnék. :)


#4-es esetleg linkelnél, hogy milyenre gondoltál?

2012. máj. 30. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

ez nekem egyáltalán nm tetszik.. még a forma csak-csak elmegy,de ez a csillag minta....


Én vmi ilyesmi ruhát vennék fel: [link]

2012. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hú, hát nekem ez az összeállítás sok és giccses. Túl csillogó. 16 éves fejemmel Victoria Beckhamnek érezném magam. Esetleg valami koromhoz illőbb?
2012. máj. 30. 20:05
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez tökéletes lesz az esküvőre :)


20/L

2012. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A ruha nagyon csinos, de nagyon rovid.

A batyad eskuvoje lesz, szoval te nemcsak "vendeg" leszel!


A batyadrol es felesegerol fog szolni ez a nap, es nem arrol hogy mutogatod a combjaidat az ehenkorasz ferfi vendegseregnek.

Lehet hogy ez most konzervativnak hat, de en ezt igy latom. En elmultam 30, es neha en is felveszek ilyen rovidet, de akkor szamitok arra, hogy a pasik ugy neznek ram mint ehes kecske a sora... te fogod tudni kezelni ezt? Lehet hogy egy idosebb ismeros meg be is szol vmit. Mit fogsz szolni? Meglepodsz? imponalni fog? Leulni sem lehet benne rendesen, hogy a bugyi ne viritson a papbacsinak :)


nem ismerunk, nem donthetunk helyetted, de en 16 evesen nem vettem volna fel ilyen kihivo ruhat. 18-19evesen mar igen.


Ja, amugy en mindenkepp kikernem a batyam velemenyet, hisz ez az o napja nem az enyem. Mindenkepp kerdezd ot meg, hogy mit szolna hozza.

Ha ugy erzi, hogy buszke lesz, hogy ilyen dogos huga van, akkor hajra. Ha ugy gondolja, hogy jobban fogsz kinezni mint az ara, akkor semmikepp ne vedd fel :)

2012. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen a kifejtést, mindenképp meggondolom.

Kicsit lehetne hosszabb, az biztos:D. Azonban egyelőre még nem találtam mást, ami tetszene. Őszintén szólva, nincs sok támpontom, hogy mi alapján induljak el nézelődni, ezért már most elkezdtem interneten kutatni: nem szeretnék az utolsó pillanatban síkideg lenni, mert nem találok semmit. :) Fehér, fekete, piros természetesen nem lehet, amit eddig láttam a korosztályomban, az vagy túl elegáns és csillogó vagy köznapi. Kettő között szeretnék valamit. Aztán lehet, hogy közelíteni se fog ehhez az a ruha, amit végül megveszek.

Esetleg tudnál valamit ajánlani?

2012. jún. 1. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!