Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdőruhát szeretnék lehetőleg...

Mogul kérdése:

Fürdőruhát szeretnék lehetőleg 2 részeset a 70-75 ös a mellméretem. Hol érdemes körbenéznem fürdőruháért? 11. kerben lakom. (? )

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

A 70-75 csak a hátad körméretének mérete, a kosár méret az A B stb.

amúgy... szerintem akármelyik kínaiban

2012. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 30. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:

A-B-C kosárra viszonylag egyszerűen találsz, pl kínaiban.

D-E-F stb re már nehezebb, Dechatlonban, Tescoban keresd.

2012. máj. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én a h&m-be vettem asszem 1300 volt a felső alsó nem tudom milyen árban van hozzá(az volt tavalyról)
2012. máj. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha nagyobbb melled van, érdemesebb merevítőset venni. Mindig arra törekedj, hogy szép formát adjon a mellednek, és a legfontosabb, hogy tartson! Ha nem merevítőset veszel amiben meg van adva a méret. ( Pl. 75/D) És nagy melled van ( ha kicsi, vagy közepes, akkor ezzel nem lesz problémád, nagyon valószínűséggel az összes fazon jól fog állni), akkor érdemesebb, egy vastagabb pántos, vastagabb szegéllyel rendelkező fürdőruhát venned. Pl ilyet:

- [link]

- [link]

- [link]

2012. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előző vagyok! :)


Szerintem a WextEnd-ben találsz szuper fürdőruhákat minden méretben. Olcsó-Drága, Minőségi- Kevésbé minőségi. :)Sok sikert a válogatáshoz! :)

2012. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Borsolya22 válasza:

Itt találsz szépeket:

[link]

2012. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!