Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tartsam a mellemen a...

Hogy tartsam a mellemen a ruhát? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Kiállításmegnyitóra vettem egy kissé extravagáns felsőt. A háta csipke, így gyakorlatilag kilátszik a hátam, tehát melltartó kilőve, nem néz ki jól, ha a pántja kilátszik.

Elölről bő, buggyos, és nem annyira vészesen, de azért mély kivágása van. Kicsi mellem van, és félek, hogy egy rossz mozdulatnál majd kilátszik. Jól áll, és csinos a felső, nem ezzel van gond...

Milyen "trükkel" lehetne megakadályozni a fenti balesetet?



2012. jún. 1. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért baj az, ha kilátszik majd a melled?:D
2012. jún. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Erre előbb kellett volna gondolni. Am hülyyén néz ki, mikor valaki minden ötödik percben a ruháját rángatja feljebb a mellén.
2012. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen típusú a ruha, pánt nélküli is:

[link]

Vagy csak mélyen dekoltált:

[link]


De szerintem mindkét esetben segíthet a kétoldalú ragasztó: kb. 1x5 cm-es csíkokat vágsz, és úgy illeszted a dekoltázsodra, hogy még véletlen se látsszon ki a ruha alól. A második fajta ruhánál ez szerintem egyszerűbb, mert "omlós", lágy esésű a kivágásnál!

2012. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pontosítok: a kivágás nem mély, csak mivel bő az anyag, "lehullik". "Nyugalmi helyzetben" semmi baj nincs vele, attól félek, hogy ha véletlenül rosszul mozdulok, vagy le akarok hajolni valamiért........ De a kétoldalú ragasztó jó ötlet, ki is próbáltam, bevált, teljesen láthatatlan! Nekem is ez volt az első gondolatom, de annyira "házi barkácsnak" tűnt, gondoltam, hátha van erre valami más, speciális módszer. De akkor megnyugodtam, hogy -úgymond- ez az :) Köszönöm a választ!
2012. jún. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!