Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csinálhatok a nadrágommal,...

Mit csinálhatok a nadrágommal, hogy kevésbé legyen átlátszó?

Figyelt kérdés

Sziasztok,vettem egy fehér vékony nadrágot,de nagyon átlátszó.Az üzletben még nem tűnt ilyennek,de otthon amikor jobban megnéztem,akkor láttam,hogy teljesen átlátszik,szinte mintha rajtam se lenne.Mit lehet az ilyen nadrág alá hordani?vagy ha valakinek már volt hasonló problémája mit lehet vele kezdeni?


Köszönöm.


2012. jún. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
fehér nadrágot nem veszünk és pont.:D átlátszó a 80%-uk és ha egyenesen állsz egész nap akkor is kimoshatatlanul koszos lesz. legközelebb megtanulod:D
2012. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előzőhöz. Vagy kardigánt kötsz a derekadra, vagy valami hosszú felsővel veszed fel, ami takarja a seggedet, vagy fehér franciabugyit veszel alá, kb. ennyi az ötletem.
2012. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy ha nem érdekel akkor veszel egy fehér legginget és pont
2012. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy ezzel már nem sokat segítünk, de én is igazat adok az előttem szólóknak. A fehér nadrágok nagyon kényesek!

De hosszított felsővel lehet hordani őket.

Engem igazából az zavar, hogy a bugyim látszik benne, nem az, hogy olyan, mintha nem lenne rajtam. Ha jól áll, nem baj, hogy vékony.

Persze, ha ízlésesen hordod. :)


Még annyi, hogy fehér franciabugyit ne vegyél alá, szerintem nagyon hülyén tud kinézni, hogy átüt a vonala. Akkor inkább tangát :)

2012. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanga is átüt, sőt ugye, ott pont látszik, hogy ott a pucér segge
2012. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ebben igazad van!

lehet jobban átlátszik tőle, de nem anyira alul van a vonal. pl. hosszított felsővel és tangával már föl lehet venni. : )

2012. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:(

A hosszított felső sajnos nem megoldás,mert a nadrág ilyen stílusú:


[link]


Csak hófehér.Erre nem vehetek hosszított felsőt.

De azért köszönöm a válaszokat.Már nagyon bánom,hogy fehéret vettem,de annyira tetszett az üzletben. :/

2012. jún. 1. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!