Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tapasztalatokat szeretnék...

Tapasztalatokat szeretnék kérni abroncsos és abroncs nélküli alsószoknyáról menyasszonyi ruha alá. Mi a különbség? Melyik a jobb vagy szebb?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak koszorúslány voltam(kétszer), de abroncsos volt a ruhám és utáltam. nagy volt, nem lehetett kényelmesen mozogni, a másik alkalommal meg össze lett keverve az abroncs és lecsúszott rólam. nem volt valami szép látvány. én vagy az abroncs nélkülire szavazok, vagy a többrétegű alsószoknyára. persze ez függ a ruha fazonjától is.
2012. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az abroncs akkor jó, ha a ruha anyaga eléggé vastag ahhoz, hogy elfedje és ne látszon ki alóla. Én személy szerint inkább a modernebb fazonokra szavaznék. Hacsak nincs hajszálvékony alakod és deszka felsőtested, a klasszikus fazon (=fűzős-abroncsos) úgy fog állni, mintha belehenteregtél volna egy tortába. A harang alakú szoknya és a pánt nélküli iszonyatosan kövérít.

Egy egyszerűbb, reneszánsz vagy görögös vagy szecessziós vagy modern szabásúra szavaznék. Könnyebb benne mozogni, inkább elegáns mint csicsás, és valamivel könnyebb is. Ehhez egy nagy virág (igazi!!!) a hajadba és tökéletes. Pl

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én is voltam már koszorúslány 3x is ,meg a suliba is volt bál amin menyasszonyi ruhában kellett lennünk (igaz hogy csak 14 éves vagyok) de mindig abroncsos ruhám volt és nagyon szerettem ,meg sokkal szebb is. Én az abroncsosra szavazok :) ,ha még tűszoknyát is veszel fel ,úgy még szebb
2012. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak báli ruháról tudok vélemény mondani. Próbálom kerülni az abroncsosat, mivel abban nehezebb pl beülni a kocsiba (mert nem fér be); meg van hogy a ruhán keresztül látszik az abroncs, mert ott van egy megtörés és nem szép.

Az abroncs nélküli meg, ha jó minőségű akkor az is szépen áll, és nem kell azzal a tróttal bajlódni.

2012. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!