Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek merjem megvenni...

Szerintetek merjem megvenni ezt vateráról? (Adidas oldaltáska. )

Figyelt kérdés

Elég jól néz ki :)

[link]


2012. jún. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem így is drága, bár boltban tudom még drágább. Hát ha neked tetszik és van elég pénzed rá, akkor vedd meg!
2012. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, tényleg csak akkor vedd meg, ha van miből
2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Boltban 14 .. Így nem is olyan drága..
2012. jún. 2. 15:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy mindenki ilyen szegény itthon :(( .. Mi se állunk olyan jól,de amúgy sincs táskám,és ez legalább eláll sokáig nem úgy mint a kínaim :/
2012. jún. 2. 15:49
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon jól néz ki,ennyi pénzért nevetségesen olcsó egy adidas táska:) Bár én páromnak puma hátitáskát vettem 6-7 ezer ft-ért sparba de ott is minden ilyen márkás cucc olcsóbb mint egy márkakereskedéses boltba. Ott szörnyű mit el tudnak kérni mondjuk egy cipőért is..na mindegy,vedd meg megéri nagyon!
2012. jún. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De amúgy még így is a márkát fizeted meg főleg és ne számíts rá hogy sokkal tovább fog tartani, mint a kínai táskád, mert egy idő után erről is ugyan lejön a műbőr bevonat, meg felrepedezik. Márkaboltba legalább vissza lehet vinni 6 hónapig, vagy tovább, ha több ideig van rá garancia.
2012. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez - ha hiszed, ha nem - egy jó hamisítvány. Onnan tudom, hogy már rendeltem Nyíregyháza környékéről ilyen lakk Adidas táskát, és amikor megérkezett, kiderült, hogy kamu. 1000 Ft veszteséggel túladtam rajta a Vaterán pár hete.


Behozzák Ukrajnából a sok gagyi márkás parfümöt és sportruházati terméket, aztán eladják tripla áron. Az Adidas hivatalos weboldalain sehol sincs ilyen típusú táska.

2012. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!