Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Államvizsgára egy ilyesmi...

Államvizsgára egy ilyesmi ruhához és blézerhez illik egy sötétkék (a ruhához illő) nyitott parafa talpú cipő?

Figyelt kérdés

[link]

A blézer ugyanaz, a ruha ugyanolyan, csak több benne a kék, mint a fehér. Színben és stílusban is nagyon passzolna a len anyagú ruhához a parafa cipő. Vagy valami sokkal elegánsabb kell?

A cipőt nem találtam meg neten, de ehhez hasonló, csak kék és más pántokkal. [link]


2012. jún. 3. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megy hozzá, én felvenném simán.
2012. jún. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sem az alkalomhoz, sem a ruhához nem illik a parafa platform cipő. Olyasmi cipőt keress inkább, amilyen a ruhás képen van, de még inkább zárt orrút. Állásinterjúkon is jól jön majd.
2012. jún. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem illik hozzá.
2012. jún. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem illik hozzá.
2012. jún. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:)

Illik hozza egyebkent, mert eloben a len konnyed, nyarias, egy zart cipo tul nehez osszkepet adna. Amugy van sok fekete elegansabb cipom, olyan is, mint a kepen, de nem a legjobb a feketeszinu cipo eloben a sotetkek-feher ruhahoz... Elegans sotetkek cipot meg hol talalok? Idom sincs allamvizsga eloty. Meg feheret lehetne, de ahhoz is nezelodni kell.

Tehat, vagy a parafa, ami nagyon illik hozza de allamvizsgara nem a legjobb, vagy fekete elegans, ami a vizsgara tokeletes, de a ruha szempontjabol nem elonyos:)

2012. jún. 3. 02:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most államvizsgáztam. Kutya nem fogja nézni a cipődet, hidd el nekem. Ha csak ezen aggódsz, igazából tök minden milyen cipőt veszel. Az a lakkos telitalpú viszont szép.
2012. jún. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem az alkalomhoz illő egy parafatalpú szandál ... protokoll...
2012. jún. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Aki szerint illik ez a szandál egy elegáns kiskosztümhöz,nincs tisztában azzal,hogy mihez mi illik.

A képen világosan látszik,milyen cipőt passzol a kiskosztümhöz. Nem kell feltétlen kéknek vagy fehérnek lenni a cipőnek,nyugodtan vehetsz fel hozzá egy feketét. Olyan stílusút,amilyen a képen van.

Egy ilyen szandál legfeljebb egy nyári ruhához illik,de a kiskosztümhöz NEM. Elrontaná az összhatást.

2012. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A cipő nem illik. A ruha jó. Valami másabb cipőt keress:)
2012. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nézz körül majd hányan lesznek hasonló lábbeliben
2012. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!