Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 90 F melltartót hordok,...

Ha 90 F melltartót hordok, akkor melyik az, amit még feltudok venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nincs más számozású, ami még jó?


pl. 105A helyett 100B is jó


2012. jún. 3. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
azért az F kosárméret már nem az a kategória, amit helyettesíteni lehet. Abból, ha nem megfelelő a méret, egészségügyi gondokat is okozhat akár.
2012. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 75 F-es kell, de néha ha olyan a szabása akkor elég az E-s (vagyis más számozás szerint a DD-s). Szerintem tényleg a kosár kialakításától függ. Ha pl ruganyosabb anyagból van, akkor elég a kisebb, mert egy picit úgyis fog tágulni a terheléstől. Ez a típust mondjuk inkább csak az alváshoz szoktam hordani. Napplara inkább olyat amiben van egy kis szivacs is ami formáz is.


A nagyobb körméret nekem nem vált be, csak annyit értem el, hogy alul kiesik a mellem belőle. Ha meg a kosár túl nagy, akkor nem tart semmit, mintha csak egy póló lenne rajtam.

2012. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!