Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 24 éves alacsony srác hogy...

24 éves alacsony srác hogy öltözködjön?

Figyelt kérdés
24 éves, 170 centi magas (72-73kg) fiú vagyok. Mit tanácsoltok milyen cipőt, ruhákat hordjak?
2012. jún. 3. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alacsonynak érzed magad, cipőnek valami ilyesmit ajánlok: [link] :D
2012. jún. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy mintás cuccokat ne hordj, azok "összenyomnak" és a csőnaci sem túl előnyös. Nadrág sztem ilyen normál szabású legyen, ha rálóg a cipőre a szára akkor optikailag hosszabbítja a lábat, szóval ne boka fölött lengedezős legyen. Ez a térd alatt érő bő halásznaci (nem tudom a rendes nevét) szintén nem túl jó. Nadrág, zokni és cipő színe passzoljon egymáshoz, tehát sötét naci+sötét cipő, világos naci+világos cipő, ez is optikailag hosszabbít.

Cipőből vannak ilyen vastagabb talpú sportcipők, vagy western/motoros cipő, csizma, ezeknek alapból van egy kis sarkuk, viszont keveseknek áll jól, kell hozzá egy stílus. Bakancsoknak van még vastagabb talpuk. A cipő témára amúgy annyira nem paráznék rá.

Am. semmi extra, ahogy a stílusod, munkád megköveteli.

2012. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy olyan cipőt, amilyet az első linkelt, feltétlen szerezz be mielőbb. Egyedi, magasabb leszel tőle és még csinos is.:D
2012. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!