Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér nadrág nem mindenkinek...

Fehér nadrág nem mindenkinek áll jól?

Figyelt kérdés
Kicsit nagyok a combjaim(57cm)kb,de szeretnék venni fehér nadrágot de ugy hallottam nem midenkinek "előnyös" pl nagy combokra sem igazán ugyan is kövérít.
2012. jún. 3. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha picit vastagabb anyagú, ami nem ilyen nagyon sztreccs hogy majd szét szakad, olyat nyugodtan felvehetsz.

Nekem se vékony a combom, de a világos gatyák jobban állnak, mint a sötétek.

2012. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
az 57 az elég sok. Arra én nem vennék fehér nadrágot
2012. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem csak a szín számít hanem az anyag a fazon és hogy hogyan áll rajtad.Attól hogy fehér,lehet még tök jól áll
2012. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben nem venném fel, de ha találsz olyan fazont és anyagot amiben tetszel magadnak és egy kritikus barátnőd is azt mondja, hogy elfogadható, akkor jó.
2012. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erős alsótestre tényleg nem ajánlottak a világos/erős színek, mert kiemelik, oda irányítják a figyelmet a nem kívánatos helyre. Sötét v semleges szín jobb lenne, pl. sötétkék, barna, ha mindenképp világosat szeretnél (ez nyáron érthető) akkor vmi drappot, ekrüszínűt, világosszürkét tudnék elképzelni. Hozzá vmi feltűnő felső, mintás/fodros/dekoltált/élénk színű, hogy inkább az vonzza a tekintetet. Kis optikai tuning :)
2012. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát sztem az nem olyan sok...csak egy picit ha keresel egy jó fazont akkor simán felveheted:D
2012. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fehér nadrág inkább vékonyabb combokra való
2012. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen azért is kérdeztem szóval nem biztos h megveszem ha nem tetszik magamon:/ a többi tanácsot pedig köszönöm :))
2012. jún. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!