Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismeritek az Edel-Optics.hu...

SzGyuri kérdése:

Ismeritek az Edel-Optics.hu oldalt? Megbízható?

Figyelt kérdés
Sokkal-sokkal olcsóbban adják a napszemüvegeket mint bármelyik hazai forgalmazó, az oldaluk viszont rendezett, bizalomgerjesztő. Külön extra, hogy Paypallal is lehet fizetni, azaz ha nem küldik az árút, visszakapom a pénzemet a Paypaltól.

2012. jún. 4. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
szia! nem tudom aktuális még-e a kérdésed, de én pont ma kaptam meg az egy hete rendelt szemüveget. gyönyörű eredeti, minden rendben vele. egyébként maga az edel Hamburgban van, nincs is magyar ügyfélszolgálatuk, de ez ne ijesszen meg, bátran rendelj. egyébként a múltban egy másik rendelésem nem volt nekik, azonnal visszaadták a pénzt
2012. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mdavid89 válasza:
Sajnos egyáltalán nem megbízható. Július 28-án rendeltem egy napszemüveget a honlapon, de azóta sem érkezett meg. Többször írtam emailt nekik emiatt, de rendre egy (Google-fordító szintű) hanyagul fordított választ kaptam. Mintha a cégnek nem is lenne magyar alkalmazottja. Ez egy nagyon kamu gyanús cég, de remélem, hogy nem buktam a befizetett pénzem. Legutóbbi emailben már pert említettem, de semmi reakció. Mindenkit óva intek, hogy az Edel-Opticstól rendeljen!
2012. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia!

Most 2013. július. 11-ét írunk és a szemüvegem hibátlanul megérkezett a rendeléstől számított 9. napon. gyönyörű vadonatúj csomagolásban minden tartozékával együtt. (Oakley)Precízek voltak , meg vagyok elégedve velük. Itthon ezt a szemüveget 44.000.- Ft-ért kaptam volna meg. Itt 30.000.- Ft volt. Nagyon szuper az oldal! Ha valakinek lenne kérdése az oldallal kapcsolatban, szállítás..ilyenek, nyugodtan írjon nekem e-mailt. deservehu@gmail.com

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Azoknak akik most akarnak rendelni szemüveget:

Mivel van már utánvétes szállítás ,én ezt választottam!

Csütörtökön megrendeltem és ma szerdán délben már a kezemben van!

Eredeti,gyönyörű minden rendben van vele, Mo -on nem is kapható modellt vettem!

Úgyhogy csak ajánlani tudom!

2014. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Az utolsó válaszolótól kérdeznék, hogy ha utánvétellel fizetek, mennyi az ára az utánvételnek illetve ha az van kiírva a napszemüveghez h szállítás 1-2 hét akkor valóban annyit kell várni? Honnan tudod biztosra, hogy eredeti? Köszi!
2014. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Remélem aki innen akar vásárolni előbb utána néz az Edel-Optics.hu oldalnak!


Mi Ausztriában élünk, és nézegettük az oldalt, de a magyar oldalt. Férjem Oakley napszemüvegeket nézegetett, gondolkodott ugyan a rendelésen, de aztán meggondolta magát. Ez egy hétvégén volt, talán 1,5 hónapja?

Kicsit gyanús volt az ár, de amiket találtunk róluk inkább pozitív vélemények voltak. Aztán végül meghánytuk-vetettük a dolgot és úgy döntöttünk, hogy most inkább nem veszünk semmit.


Később, este 10 körül jött egy e-mail férjem e-mail címére, de nem az ő nevére. Ráadásul az Edel-Optics osztrák oldaláról, németül. Egy visszaigazolás volt, bizonyos Györkös úrnak (férjemet nem így hívják), és a rendelés egy olyan Oakley napszemüvegről szólt, amit meg sem nézett férjem, nem olyat akart venni. Benne van az állítólagos Györkös úr címe is, megrendelési szám, stb. Benne áll az is, hogy akkor legyen szíves ez a bizonyos Györkös úr ennyi meg ennyi időn belül kifizetni a szemüveget és minél hamarabb küldik is neki, amint megjött a pénz.

Hát mit mondjak, jól meglepődtünk, igaz férjem nézegette a napszemüvegeket, de nem Györkös úr, és nem is azon a címen lakik mint amit nekünk írtak. Biztos vagyok benne, hogy ez egy átverés, és sajnos biztos vannak akik ennek bedőlnek! Természetesen nem utaltunk semmit, mivel nem is rendeltünk semmit, és nem is ez a személy vagyunk akit megneveznek. Végképp nevetségesnek tartom, hogy mi a magyar oldalt nézegettük, igaz, Ausztriából, és így az osztrák oldalról írtak nekünk. Múlt héten vasárnap azt írták, ha két héten belül nem utalunk, törlik a megrendelést. Ma is kaptunk e-mailt, miszerint siessünk, különben 7 napon belül törlődik a megrendelés! Ó, minő veszteség!


Szóval én már csak ezek alapján sem mernék tőlük rendelni, eléggé kétlem, hogy etikus cég lenne...


Ha bármi kérdésetek vagy hozzáfűznivalótok van, írjatok! Kíváncsi lennék, más is járt-e így? :O

2014. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én innen rendeltem szemüveget, nagyon hamar kihozták, nem volt semmi gond. Utánvéttel fizettem, mindennel meg voltam elégedve. Egyébként biztos forrásból tudom, hogy a nagyobb plázás optikák (O.W) is innen rendelik meg azokat a típusokat, amik a kínálatukban nincs meg.
2017. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Utánvéttel rendeltem napszemüveget, viszonylag gyorsan meg is érkezett, de volt egy karcolás a lencsén. Gondoltam ennyi pénzért lehetne hibátlan, visszaküldeném...A magyar vevőszolgálat kedves, udvarias volt: külte a visszárucímkét,jött a futár, a pénzt visszautalják. De adjak le új rendelést, úgy gyorsabb ill. egyszerűbb...Adtak 11% engedményt is a követkető rendelésre. Ám legyen! Megrendeltem újra, villámgyorsan megkaptam,kifizettem, ugyanolyan modell és láss csodát: szintén karc van az üvegen! Meglehetősen bosszús voltam. Újra kezdődött ugyanaz a procedúra, csak most már 15 % engedményt kínáltak ill. pénzvisszafizetést... Egyenlőre várom a 2 db szemüveg árának visszautalást, és csak remélni tudom, hogy az is ilyen olajozottan fog történni. De nem rendelek tőlük többet, kicsit úgy érzem, próba szerencse alapon bármit el akarnak adni nekünk! Lehet, egyedi az esetem, de nem árt figyelni, azért az, hogy kettőből kettő szemüveg hibás legyen, nem túl jó ajánlólevél...
2017. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gyufas válasza:

rendeltem utánvéttel megjött a csomag ups futárral viszont a csomag nem azt a terméket tartalmazta amit rendeltem nagyon csalódott voltam,én is kaptam kupon kodot 15% ha vásárolok megint viszont én megvárnám mig visszatéritik a termék árát addig nem vásárolok tőlük.

A negativ tapasztalataim miatt én nem ajánlom őket

2018. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én sem a megrendelt szemüveget kaptam meg. Egy telejesen másik szemüveg kínai változatát küldték ki. Most várom, hogy visszautalják a pénzt.

Az előttem hozzászólónak vajon visszautalták a pénzt a helytelen szemüveg miatt?

2019. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!