Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire vagy kreatív? (Bővebb...

Mennyire vagy kreatív? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha pl. veszel egy felsőt, és azt szeretnéd, hogy ne legyél teljesen ugyanolyan, mint mások, mivel díszíted a felsődet?

2012. jún. 5. 13:24
 1/4 anonim válasza:
Kitűző vagy valami helyes nyaklánc?
2012. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nagy mintás cuccokat, szóval többnyire csak egyszínű pólóim és topjaim vannak. Ezekhez mindenféle nyakláncokat veszek föl, amiket én fabrikáltam össze, szóval ugyan olyan nincs senki másnak (hacsak nem ugyanaz az ötlete támadt, mint nekem :D).
2012. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elég sok felsőmet átalakítom:D meg gyöngyből már egy rakás elegáns nyakláncot és fülbe valót csináltam:) szóval ezekkel dobom fel.persze az összhatás számít.nálam a szoknya alap,hozzá egy csinos elegáns felső és hozzá az általam készített ékszerek,valamint a hajam se az az átlagos szétvasalt.derékig ér és göndör:)

szóval sztem te is a kiegészítőkkel kísérletezz,nehéz lenne olyan felsőt találni amilyen nem jön veled szembe az utcán,vagy esetleg turkálóban nézz szét.

2012. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább a kiegészítőket kombinálom,és próbálok nem tömegcuccot vásárolni.:) Annyira nem szoktam magamnak díszíteni, mert félek,hogy elrontom vele a felsőt.
2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!