Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Reggae stílus, szerintetek jó...

Reggae stílus, szerintetek jó ötlet? (lent)

Figyelt kérdés
Egy 185 cm vékonyabb tipusú fiú vagyok 16 éves, elszeretnék menni a reggae stílus felé, nagyon bejön az egész kinézet és ami mellett vannak sem ítélem el...szerintetek jó ötlet piros sárga zöld sapkában meg pólókban szaladgálni?Vagy ha nem, mért nem?

2012. jún. 5. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nos, a tanárok, rendőrök nem fognak szeretni:)
2012. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó a tanárokat már megszoktam...:DD Rendőrökkel meg nem igen találkozom max a bátyám de őt meg nem igen érdeklik ezek régen ő rocker volt acélbetétessel hosszú hajjal :DDD
2012. jún. 5. 21:50
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja de igen köszönöm gyors válaszod és ment a zölded:DD
2012. jún. 5. 21:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
amugy annyira nem szélsőséges stílus, annyira nem adokot a kötekedésre.de azért a kis tasakokkal csakovatosan.:)
2012. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
meg lesz :D most meghívnálak egyre, de helyette mégegy zöld kezet kapsz, ha te voltál az első, ha nem köszönöm így már nyugdtabb vagyok ezzel kapcsolatban na béke:)
2012. jún. 5. 22:08
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az öltözködés határozza meg, hogy mi szerint éled az életed, hogy mit követsz, hogy mit szeretsz... stb.

Szerintem a piros-zöld-sárga dolgok feleslegesek, illetve ki fogod nőni. Jó persze, mindenki hord valamit, ami meghatározza a stílusát, egyéniségét, de nem kell túlzásba vinni. Értem ezalatt, hogy szerintem ne vegyél fel egyszerre ilyen színű pólót, sapkát, táskát, cipőt, mert az már nevetséges. Elég lesz 1-2 kisebb "kiegészítő" is, ha szeretnéd mutatni a külvilág felé, ki is vagy valójában. Szerintem.

Üdv: Egy reggae-t szintén kedvelő :)

24/L

2012. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen, első voltam:))
2012. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Yess kapod a zöldet teis, őhh félreértetted a sapka meg a pólók nagyon tetszenek ezért hoztam fel azt, csak ennyi nagyon bejönnek ezek, meghát régóta csak reggaet hallgatok meg hát többiek szerint akik jobban ismernek sem egy rossz ötlet ez, de köszönöm válaszod neked is és, hogy szántál felém egy kis időt:)
2012. jún. 5. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik akkor miért ne?
2012. jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Növezd meg a hajad és Rastasíttasd be...aztán mondjuk vegyél egy jamaicas pòlòt...a magas vékony nyúlt arcù srácoknak joláll a rastafazon


16/F

2012. jún. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!