Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! 14-16l. Milyen pulcsi...

Lányok! 14-16l. Milyen pulcsi divatos és hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Szín

minta v iras

milyen minta...


2012. jún. 7. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyár jön, ilyenkor már pulcsi nemigen aktuális...
2012. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: bemész egy Orsay, Pimkie, Promod vagy C@A, H&M boltba, és szétnézel. Na azok divatosak.
2012. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Köszi 2.

Attól még hogy nyár van eshet az eső és attól lehül a levegő. PUlcsi minden ébszakban kell.

No meg ha mész hegyet mászni, ott árnyék és hideg van

2012. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, nem is válaszoltam :) Én szeretem pulcsiból a sötétbarnát, de ha nagyon-nagyon vékonyat szeretnél, akkor van fekete is tök jó, stílusos, vagy pl iylen stílus:

[link]

és 2.-végre értelmes választ adsz, pedig sok kérdést nézegetek és ott is mindenbe belekötnek aválaszolók

2012. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tesco!
2012. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kardigán a nagy divat most, no meg a kapucnis pulóver sose megy ki a divatból, úgy néz ki:)

new yorker, bershka, p&b, h&m, pimkie, orsay... nézz körül

2012. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen ezek a 4-20 ezerig terjedő pulcsik :D Egyébként meg némelyik turiba is nagyon jó cuccok vannak.

Persze egyik kedvenc bolton a h&m és a new yorker csak hát nem mindenki birja megfizetni.

a divatos pulcsikról annyit ha fent vagy facebookon akkor keresgess ilyen divatoldalakat és csomó kép van újabbnál újjabb divatokról. pl most polóba ez nagyon hódít és sztem nagyon jól is néz ki: [link] az a vajszínű

[link]


Egyébként hello nyár virágminta !

2012. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!