Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek steampunk szemüveg...

Hol vehetek steampunk szemüveget itthon, amit meg is nézhetek, megfoghatok, mielőtt megveszem?

Figyelt kérdés

#szemüveg #steampunk #steampunk szemüveg #steampunk sunglasses
2012. jún. 7. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon nem nagyon tudsz találni sajnos.. max olyan boltban lehetne ami direkt ilyen cuccokat árul, de olyanról nem tudok.
2012. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Crown válasza:
Szerintem ha az az amire én gondolok akkor egy hegesztő szemüveg féleség, amit szaküzletekben lehet kapni.
2012. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

MondoCon, HoldfényCon és hasonlókon kint szokott lenni Zackary, aki steampunk-os dolgokat gyárt, nagyon jó szemüvegeket készít, kb. 6000-tól vannak az árai, de megéri. Külföldön van, ahol 30 000 elkérnek egy olyanért, ami nem is olyan jó, mint amit itthon kapsz, ha megtalálod a jó embert, és Zackary az.

Facebook:

CooL ۞ GeaR - Jócucc Steampunk

[link]

2012. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.


Megfogni, ott sem fogod tudni, mert megrendelésre készít, olyat amilyet akarsz.


Elfelejtettem mondani, hogy vasárnaponként kint szokott lenni a Goubán, ha személyesen akarsz vele találkozni.

[link]

2012. jún. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Kedves 3. és 4., nagyon szépen köszönöm az ajánlásokat, igazán jól esett!!!

Kedves kérdező, tudom ajánlani magam, edig ilyen gogglesek jöttek ki a kezem közül:

Apocryph art makes its fine shaped. Handemade products in limited edition and numbered series. All of our masterpieces are unique and represents a progressive way of pure, elemental art compounded with modern and functional technology.

Megrendelésre dolgozom,így nem tudom ígérni, hogy meg tudod őket fogdosni előre, de ha drasztikusan nem tetszik amit kértél, akkor megoldjuk :D

2012. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

WÁÁÁÁÁH, nem tudom hol lehet választ javítani vagy törölni, így a link helyett egy angol szöveg lesz, az volt benne a ctrl C-men :D bocsánat :D

szóval:

[link]

itt vannak a szemüvegeim

2012. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!