Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek is nagyon bebüdösödik...

Nektek is nagyon bebüdösödik a lábatok a Teva szandálban? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Ez az egyszerű Teva vagy Karrimor szandál,csak egy műanyagtalp és egy pár pánt.Egy kis idő múlva brutálisan belebüdösik a lábam,ami mondjuk elég kellemetlen ha elmész pl vendégségbe :)

Mit tehetek ellene hogy ne így legyen?



2012. jún. 7. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl.: vendégségbe ne abban menj! Tartsd már magad annyira valamire, hogy nem veszel fel egy sportszandál ún "alkalomra". Amúgy meg egy jó pamutzokni és egy szellős sportcipő vagy egy bőrcipő csodákra képes. :) Sokkal jobb, mint az állítólag szellős szandál, ami úgy látszik mégsem olyan szellős...
2012. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyu aranyos vagy de inkább praktika érdekelt volna.Amúgy sosem büdös a lábam semmiben csak ebben a szandálban ami egy lapból és két madzagból áll.Azt hittem van rá megoldás vagy ilyen szandiba talpbetét például.
2012. jún. 10. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis hintőporral szórd be reggel, mielőtt felveszed.


Egyébként én is mindenhova járok a Teva-szandálomban. Én szeretem és kész.

2012. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bakker a hintőpor nem jutott eszembe,de kipróbálom,hátha :)

Köszi :) !

2012. jún. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!