Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olcsón beszerezni...

Hol tudnék olcsón beszerezni Adidas fekete felsőt, aranycsíkokkal?

Figyelt kérdés
Csak felső kéne, de sehol sem tudtam eddig még beszerezni. Az eredeti pedig nagyon drága.
2012. jún. 8. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! nem tudom hogy hol laksz. Én nagyon közel lakok Jugoszláviához(Jugó).az előző héten mentünk és vettem adidas fekete felsőt arany csíkokkal(eredetit)csak 1500Ft volt :) ha közel laksz hozzá szerintem megéri elmenni..nagyon sok ott a márkás ruha olcsón :)
2012. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elég messze vagyok, hogy átugorjak. Jaj de jó lett volna ha hamarabb írom ki, akkor talán megbeszélhettük volna, és tudtál volna nekem hozni. Nagyon szeretnék olyan szabadidőt már elég régóta.
2012. jún. 9. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Mész esetleg még mostanság?
2012. jún. 9. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
a közeljövőben talán megyünk :) majd megdumálom a szüleimmel.Hol laksz?
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szolnok megyében. Ha van valami hír, akkor írnál nekem privit? És ott megbeszélhetnénk. Nagyon örülnék neki ha összejönne egy együttes.
2012. jún. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!