Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homokóra alak kicsi mellekkel,...

Homokóra alak kicsi mellekkel, milyen ruha a legjobb?

Figyelt kérdés
Esetleg optikailag nagyobbíthatná valami a mellem?

2012. jún. 9. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
homokóra alak=nagy mellek.tehát neked nem homokóra alkatod van de ezt ne basztatásnak vedd...egyébként feszülős ruhák a legjobbak amik testhez tapadás által kiemelik a vékony derekat és a nagy mellet.
2012. jún. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát..nemtom úgy tudtam a homokóra amikor a deré vékony a csípő meg a mellbőség egyértelműen szélesebb nála és kb egyforma
2012. jún. 10. 00:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom nagy mellek kellenes hozzá de végülis mind1...

[link]

[link]

2012. jún. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jár nagy mellekkel! A lényeg, hogy a mell- és a csípőbőség nagyjából hasonló méret legyen, a derék pedig vékony.

Szerintem bármit felvehetsz, minden jól áll. A kisebb melleket kosaras, formázott csőtopokkal és karcsúsított nyári ruhákkal tudod kompenzálni. Mellben erősít még a szűk, mellnél fodros, húzott, illetve mintás ruha is!

2012. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:52

Rosszul tudod.

A csípő- és a vállbőségnek kell nagyjából egyezni, mivel ezek az alkati besorolások leginkább a csontozat felépítésére vonatkoznak. Szemből nézve: I (banán) Y (alma) X (homokóra) A (körte)


Kérdező:

Extra vastag szivacsos pushup melltartó (Tesco-ban meg kínaiban is van olyan, hogy szinte tele van az egész kosárrész, mell alig kell bele.)


Azzal meg ne jöjjön senki, hogy "ez átb@szás" meg "csalás".

Az utcán akik szembe jönnek, nem ismerik, úgysem fogják látni, mekkora valójában. Nyílván mindenki próbál előnyösebb külsőt kölcsönözni magának. Ha ettől jobban érzi magát valaki, több az önbizalma, nem kell beleavatkozni...

2012. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Pontosan! Nem feltétlenül nagymellű a homokóra típus...jesszus... Mint ahogy előttem írták, a homokóra a váll és a csípő szinte azonos méret és keskenyebb derék..a mell az nem tartozik ide...az a galamb típusúak/ fordított háromszög..
2013. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Háát, én eddig akit láttam, és homokóra volt, az mind nagy mellel rendelkezett :) De be is bizonyítom pár képpel.

[link]

[link]

[link]

[link]


Akkor is sanszos, hogy ha kisebb a mell jóval, mint a csípő, hogy körte. Ha mind a kettő kicsi, de kb egyforma méretű, akkor tényleg homokóra. De akkor meg a deréknak kell baromi kicsinek lennie, hogy meglegyen a legalább 25 cm különbség. Amúgy push-up melltartó, semmi más megoldás. Kínaiban én olyat vettem, amibe kb mell se kéne szerintem, annyi szivacs van benne... :D

2013. ápr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
60%
Undorítóak azok a képek, amiket az utolsó linkelt. :S
2013. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi...
2013. máj. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Quasar07 ***** válasza:
A homokóra alkatnál nem feltétlen nagy a mell..
2015. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!