Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehetne Hijabot kapni...

Hol lehetne Hijabot kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat! lehetőleg a VII. kerület közelébe,ha lehet. :)

2012. jún. 11. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Milyenre gondoltál? ....én az ebay-t javaslom, ott mindenfélét találsz, ha nem sürgős, 1 hónapon belül megkapod. Némelyik nagyon olcsó, vannak nagyon egyedi darabok is, és minőségi holmikat találsz. De én pl kombinálom a dolgokat és a plázákban + kínaikban is lehet jó kendőket találni, csak ki kell fogni.
2012. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! én egy Al'amira fajtára gondoltam..körülnézek majd az e-bayon!
2012. jún. 11. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Assalamu Alaikum!

Én nem vagyok budapesti, talán ez is közrejátszik abban, hogy még soha nem láttam 'igazi' hijaabot sehol. :/ Én szélesebb sálakat használok hijaabnak, amiket bármilyen kínaiban stb. meg lehet találni. Al-Amira-t még sehol sem láttam eddig, de pl. Ebay-on tényleg rengeteg van, onnan tudsz szerezni insha Allah.

Salam

2012. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Salam Alaykum!

köszönöm szépen a tanácsot! én is sálat szoktam használni legtöbbször. sajnos igazi hijabot csak Vecsésen láttam,de az volt vagy 3 hónapja.

2012. jún. 12. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Vecsésen hol?...._(én írtam az ebayt)
2012. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!