Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan újítsam fel a ruhatáram...

Hogyan újítsam fel a ruhatáram? A mostani meglévő ruhákból hogy csináljak a stílusomhoz megfelelőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyagilag kicsit háttérbe szorult a család, és én is.:S A meglévő ruháimat akarom feldobni valamivel, ami illik hozzám..Eléggé laza típus vagyok ( csőgatya, tornacipő, lengébb pólók, karkötők ), de már unom a mostani ruháim, újakra pedig nem igen van pénz. Varrni nem nagyon szeretek, valljuk be nem is az erősségem, a türelem se nagyon az én asztalom..Hogyan dobjam fel már meglévő ruháim ezek alapján? Válaszokat előre is köszi! :D
2012. jún. 11. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen a stílusod? Amúgy próbáld mindig mással párosítani, minél több kiegészítőt használni stb
2012. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/GiannyL?feature=g-user-u



Ő inkább újakat varr, de vannak neki "újat a régiből" videói is.

2012. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát..eléggé laza vagyok, vasalom a hajam, sminkelem magam ( szemeruzával kihuzom a szemem, és szempillaspirál, nem viszem túlzásba ), deszkás-tornacipőket szeretem és a csőnacikat..:)
2012. jún. 11. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitűzők,gombok,felvasalható dolgokat rakj,amire csak tetszik. Ha van nagy méretű felső,vágd le a tetejét,hogy ilyen féloldalas,vállkidobóssá váljon. Tornacipőbe színes cipőfűző. Hosszú kinőtt nadrágból levághatod az alját,és rövidnadrág.(Ha nem jól sikerül,legalább nem sajnálod:D) Aztán kiegészítőkkel és rengeteget dobhatsz egy szerelésen.:)
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2012. jún. 11. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a felsők össze-vissza egymásra vételével, és a kendőkkel is jól meg tudod újítani a ruhatárad, sok sikert hozzá, előző válaszoló amúgy sok jó tippet írt :)
2012. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!