Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancsok? Minden...

Dr. Martens bakancsok? Minden tapasztalatot szívesen olvasnék.

Figyelt kérdés
Milyen télen, nyáron, csúszik e, meddig bírja, kényelemes e, tényleg minden tapasztalatra kíváncsi vagyok. Én ezt a példányt néztem ki [link] Vélemények? Szerintetek ez nagyon csúszna, ilyen talppal? A válaszokat előre is köszönöm.

2012. jún. 11. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem hamar lekopott a "sarka"...

szoval a sark resze..

(bar lehet furan jarok es csak azert..)


en imadtam imadom a martens em.. teeelen nyaron.. (a sima "tipust" 4 evig siman hordtam ejjel nappal telen nyaron.. )

melegem nem volt... csuszni nem csusztam,,


szoval a talpa hamar lekopott...marmint a sarka..

de mondom.. valszeg csak en jarok furcsan azert,,


bar mostansag annyira nem szeretem martens..(regen imadtammmmmmm)

a minosege mar nem a regi..

kar..

sajnalom..

legalabbis szerintem..

en imadtam.. anno.

2012. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Klassz darab. Én szívesen ajánlom, mert strapabíró és jó anyagból készül, de nem érdemes hóban viselni, mert iszonyúan csúszik, nyáron pedig belerohad a lábad. Őszre, hideg tavaszi napokra ajánlott.
2012. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon strapabíró, kényelmes, jó bakancsok. Viszont ha már így rákérdezel arra, hogy csúszik-e, hát igen, nagyon csúszik, főleg azzal a simább talppal, amit linkeltél. Én pl. ha boltban vagyok és teli van már a bevásárlókocsi, akkor megszenvedek vele a járólapon:D
2012. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!