Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol érdemes balerina topánkát...

Hol érdemes balerina topánkát venni? Melyik fajta töri kevésbé a lábat (képek lentebb)?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen cipőm, ezért várom a tapasztaltak válaszát :) Szolnokon, illetve Debrecenben lenne lehetőségem vásárolni, melyik üzletet ajánljátok, ahol kényelmes és "nem egy hetet bíró" topánkát tudnék venni?


Úgy láttam, hogy két típusa van a topánkának, az egyik amelyiknek normális sarka van ( [link] a másiknak pedig ilyen "gyűröttebb" ( [link] ez mennyiben befolyásolja azt hogy a cipő ne dörzsölje ki a sarkam?



2012. jún. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

ezekbe már lehet kapni harisnyat ami nem latszik ki.

nekem is volt ,de nem vált be a balerina.

(meg tavalyi divat amugy.)

2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A balerina tavalyi divat?! Az érdekes, mert 7-8 éve folyamatosan és szüntelenül divat :) Szerintem ami gyűröttebb jobban kidörzsöli a sarkat.. Én tisztasági betétet formára vágom és a sarok részbe teszem, ha új még a cipő:)

Az már más kérdés, hogy a balerina hosszú távon az egyik legegészségtelenebb fajta cipő, mert nem fogja a lábad, nagyon lapos, bütyköt és bokasüllyedést okoz. Sajnos ezt saját bőrön kellett megtapasztalnom, úgyhogy most talpbetétekkel hozom helyre, az eddig egészségesnek hitt lapos cipők által generált bajokat. :/

2012. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, még azt hozzátenném, hogy a kidörzsölést az Achilles-ín tájékára értettem. Van egy balerinához hasonló cipőm, csak az kék és kissé emelt sarkú. Na annak a "sarkának a felső része" véresre dörzsölte a lábamat, ezért nem szeretnék így járni a lapos balerinával. Azért is jutott eszembe, hogy talán a 2. cipő kevésbé bántaná a lábam, mert annak az a része, lévén hogy "gyűrött", talán jobban idomul a láb formájához. Persze ez csak egy kósza gondolat, még nem volt dolgom ilyen cipővel, ezért csak tippelek :)
2012. jún. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!