Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen oldalról vesztek...

Milyen oldalról vesztek tippeket az öltözködéshez?

Figyelt kérdés

gondolok itt pl ezekre:

[link]

[link]

[link]


2012. jún. 12. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Oldalról? kinek van szüksége rá hogy egy oldal írója mondja meg hogy öltözzön???
2012. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én bemegyek a boltba, és ami megtetszik és kitellik a pénzemből megveszem. Így saját stílusom lesz, és nem az oldalakat utánzom.
2012. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én abban vagyok MINDIG amiben jól érzem magam és az én stílusomat képviselik
2012. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rászorulva ilyen oldalakra...
2012. jún. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ajj bírom hogy ezen az oldalon mindenki teszi a fejét... a kérdező azt kérdezte h milyen divatoldalakat szoktatok nézegetni... én is ezeket, nem ismerek mást kedves kérdező...
2012. jún. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó, neked sikerült megértened a kérdésemet! a többieknek... no comment
2012. jún. 12. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

www.rockpince.hu

Van egypár elképzelésem mi jó az alkatomhpz általános hangulatomhoz, helyekre ahol megjelenek s ha tetszik valami vagy megrendelem vagy hasonlót veszek illetve varrok.

2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem teszi senki a fejét... Szimplán csak szarunk az ilyen oldalakra. Elég szomorú, hogy valaki rá van ezekre szorulva.
2012. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem rá vagyunk szorulva ezekre az oldalakra, csak "tippeket" veszünk, ez ugyan olyan mintha egy divat lapot nézegetnél...
2012. jún. 13. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!