Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatok olcsón, és jó...

Hol kaphatok olcsón, és jó minőségű BŐR kabátot (dzsekit)? Konkrét helyet szeretnék!

Figyelt kérdés

Tudom, volt már hasonló kérdés, a válaszokat megnéztem és sajnos nem találtam konkrétumot!

Nekem 5 és 10 ezer közt lenne jó!

Ha lehet: linket szeretnék, vagy a bolt címét nagyjából!

Előre is köszönöm!

Nagyon fontos lenne!:-(


2009. júl. 4. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jeans club-ba szoktak lenni akciós bőrkabátok, és sztem nemrossz minőségűek.

jeans club sok helyen van, árkádban, vagy a blahánál vagy egy nagyonnagy 2 szintes

2009. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ott van 5-10 ezerig???:-(
2009. júl. 4. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még tavasszal az egyik barátnőm vett egy turkálóban (Angol használtruha, Háda Kft) 2000 Ft-ért egy eredeti bőrdzsekit, ami tényleg nagyon jól is néz ki. Szóval érdemes ilyen helyekre is benézni, persze szerencse is kell hozzá...
2009. júl. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azt nemtudom h most konkrétan van e, de szokott lenni, bár az 5 ezer az kicsit necces, de 10ezer alatt sztem találnál
2009. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik plázában meg lehet csípni őket, de inkább csak a tavaszi végkiárusításkor, április-májusban. Én pécsi vagyok, és az itteni Árkádban majdnem mindegyik női ruhaüzletben volt olcsón, 10 000 forintért eredeti bőrkabát. De turkálókban is meg lehet nézni, én az enyémet bőrös turkálóban vettem (szintén Pécsen), és évek óta használom.
2009. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenütt szét fogok nézni!
2009. júl. 5. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
én stradivariusban vettem akkor 20 volt, de azóta leértékelések stb...érdemes megnézni. perfect minőség
2009. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Spanom hozta Németből AVIREXET 70-80 ezerért tud,ilyet senkin se fogsz látni,ez boltba 200-300 ezer FT
2009. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!