Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen jó minőségű konzervek...

Milyen jó minőségű konzervek kaphatók?

Figyelt kérdés

5 hónapos kölyökkutyámat Acana Puppy&Junior táppal etetem, nagyon jó kondiban van tőle, szép a szőre, de nem szívesen eszi meg magában. Ezért ízesítésként szoktunk hozzá tenni nyers tojást, halolajat, vagy húskonzervet.

Eddig nem a legjobb minőségűeket (pl. Pedigree) de úgy gondoltam, hogy úgyis csak ízesítésnek kell, attól a 2 kanálnyitól nem lesz baj.

Érdemesebb lenne jó minőségű konzervet keverni a táphoz, vagy ha a táp jó minőségű akkor az a kis "csemege" mindegy?

Milyen konzervet javasoltok?


2009. ápr. 4. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A Fressnapfban lehet kapni a Real Nature és Premiere Best Meat konzerveket, ezekben 70-80% hús van, a Pedigree, Chappi stb konzervek 4%-ához képest. Én Orijen 6 halashoz szoktam ezekből picit rakni, a kutyusaim nagyon szeretik:)
2009. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez a kicsi konzerves kaja nem fog sok vizet kavarni.persze hogy jó kiváló minőségű táp mellett.
2009. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint tényleg nem sok vizet zavar.. Adhatod neki a gagyit is, úgy is a táp számít. Én is ugyan olyan száraz táppal etetek, mint te. Purina Happy Dogot szoktam hozzá keverni, májasat, az én kutyám nagyon szereti és egy nagy kiszerelésű 3-400 Ft. Egyébként ha jót akarsz nem a Fressnapfba mész mert nagyon drága. Netről rendelni postaköltséggel együtt is sokkal jobban megéri, és ha akkor rendelsz konzervet, mikor tápot, van ahol ingyen házhoz szállítják 10 - 15 ezres vásárlás felett.
2009. ápr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keverhetsz hozzá emberi fogyasztásra alkalmas löncshúst is, ez kb olyan, mint a prémium minőségű kutyakonzervek, hogy 5-6 száz Ft helyett 170Ft egy doboz.
2009. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Almo Nature
2009. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy a konzervek kutyának is, macskának is rákot okoznak. Szerintetek tényleg igaz?
2009. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát egészségtelen az tény. Állítólag a rejtélyes adalékanyagok mint átesnek egy bizonyos laborvizsgálaton, hogy rákkeltőek-e. Én kételkedek ennek a hatékonyságában...
2009. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!