Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi mintás pólókat hol...

Ilyesmi mintás pólókat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

sziasztok:) ilyesmi egyszerűbb, de jól mutató aranyos kis mintás pólókat keresek, ami nem tapad rám, hanem kicsit buggyosabb, kényelmesebb, de még is jól néz ki. Sajnos sehol nem látok, állt. kínaiban veszünk ruhát de ott is hülye az anyaga a ruháknak, túl műanyagszálas. New yorker, h&m túl drága, pl egy jó farmer kantáros gatyát láttam a new yorkerben 10.000 ftért, és ennyit nem akarok ruhákra költeni:s :/ tudtok segíteni?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (ilyen farmerkabátot pl hol?)

[link]


köszi:) 16L


2012. jún. 14. 16:44
 1/5 A kérdező kommentje:
nem pont ezeket, csak hasonlóakat
2012. jún. 14. 16:45
 2/5 anonim válasza:
40%
Árkád, Aréna Plaza, Sugár, Westend, Premier Outlet, New Yorkerben esetleg vagy C&A, Vögele, T-boy, Jeans club
2012. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha a kínai kilőve,meg a NewYorker-szerű boltok,akkor esetleg a Cosmos-t tudom mondani,de az is kínai asszem.
2012. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Tesco! Múltkor vettem egy Mickey egeres,egy Tom and Jerrys,egy Csőrikés,és egy Snoopys pólót.Darabja 990 Ft. volt. Nem tapad rád,de nem is ilyen nagyon lenge.Pont jó:)
2012. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a komikat^^
2012. jún. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!