Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni fehér nyári...

Hol lehet kapni fehér nyári egybe ruhákat?

Figyelt kérdés

Nem ilyen túl alkalmira gondolok, hanem olyanra, amit hétköznapokra, strandra vagy akár bulizni is fel lehet venni.Lehet rajt valami minta, de ne legyen az egész ruhán.Mindenképpen pánt nélkülit szeretnék, de nem tudom, hogy feszülős legyen-e vagy az alja legyen egy kicsit lengébb?A lengébbel csak az a baj, hogy félek nem-e fogja a szél felfújni, mert az elég ciki lenne utcán.Igazából sohasem mertem felvenni miniruhát, pedig nem vagyok kövér, de most nagyon megtetszettek a fehér egybe ruhák :)

Ha tudtok linkelni ehhez hasonlókat, azt nagyon megköszönném, mert a neten sehol sem találok!


2012. jún. 15. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a képeket! :) Az utolsó előtti nagyon tetszik :)Amúgy szerinted feszülős legyen vagy kicsit lengébb? Csak, mert nagyon zavarna, ha állandóan felfújná a szél. És ilyeneket hol lehet kapni?Max. 2000-3000 Ft-t költenék rá, szóval valahol, ahol esetleg vannak leárazások?
2012. jún. 15. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem menj el egy üzletbe, ahol fel tudod próbálni. Mert lehet én azt mondom, hogy vegyél feszülőset és közben nem is áll jól vagy épp nem tetszel magadnak benne. Mindenképp próbálj fel több fazont. Szerintem bármelyik kínaiba, piacon találsz, de megnézheted a plázákba is.
2012. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hada turkalok :P
2012. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!