Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok mi arról a véleményetek...

Lányok mi arról a véleményetek h suliba nem engedik be azt aki szandálba/papucsba megy?

Figyelt kérdés
igaz vége az évnek de eddig mindenkivel betartatták, egyházi suli...

2012. jún. 15. 11:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is benne lettem volna bármilyen nyitottabb cipőben, csak szellőzőn:)
2012. jún. 15. 12:59
 12/20 anonim ***** válasza:

Azért elsőáldoztunk, mert "elvárás" volt, mindenkit megszóltak, aki nem csinálta.

Igaz volt ez a bérmálásra is, de 14 évesen már könnyebben mondtam simán nemet, mint 9 évesen...

2012. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én evangélikus suliba járok, ott szerencsére nincsenek ilyenek. Komolyan, vallást akarok váltani, mármint felekezetet, mert egyébként katolikus vagyok. Illetve lennék, de nem igazán érdekel. Annak, hogy egyházi suliba járok annyi a következménye, hogy heti 1x van hittan, de nem halok bele, jófej a tanár, néha még érdekes dolgokat is mond. De a ki tavaly volt a hittantanrom, az szörnyű volt. Csapkodott, ordítozott, primitív gazembernek nevezett bennünket, és csupa értelmetlen dologról beszélt egész órán, amit nem tudtunk felfogni. Úgy értem telerakta a mondandóját latin szavakkal, aztán értelmezd amit mond. Szerintem még ő se értette miről beszél...

Ezen kívül évnyitó, évzáró a templomban van megtartva istentiszteletként, és ez van húsvétkor, karácsonykor stb... De ezeken kívül semmi különöset nem várnak el tőlünk.

Szóval mi azt vehetünk fel amit akarunk, néhány idősebb csaj úgy is öltözik, hogy csak nézek...

2012. jún. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
húú hát valóban pajzán gondolatok futhatnak végig egy férfi agyán ,ha meglát pár szandálból kikandikáló női ujjat:D
2012. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ne mondd, hogy egy visszafogottabb sarut vagy egy balerinát sem engednek? Nem akarom elhinni. Ritkább szövésű vászon balerinát vennék fel mezítláb, azt lehet?
2012. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A vicces h balerinát lehet de azt is harisnyával:D
2012. jún. 15. 22:21
 17/20 anonim válasza:

Akkor az nem nekem való, április végétől kb október elejéig egyáltalán nem hordok harisnyát. Légharisnyával kifognék rajtuk :)

Vagy vászon cipőt húznék mezítlábra.

2012. jún. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Ha a tolladat bekapod az zavarja őket? Legalább annyira "szexi" tud lenni, mint egy szandál mezítláb.
2012. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kesztyű nem kötelező?? Mert a meztelen kéz legalább annyira "erotikus" mint a meztelen láb!!
2012. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen szabály.... egyáltalán ez szabály? Ilyet szerintem nem lehet csinálni. Mármint bele nem szólhatnak mit veszel fel amíg nem ízléstelen, provokatív, stb. Olyan meg végképp nincs hogy bemész és levetetik veled mondjuk, haza sem küldhetnek emiatt.
2012. jún. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!