Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok ti mertek strandon...

Duci lányok ti mertek strandon bikinit felvenni? Én 169 cm vagyok és 74 kg. A tankinit és az egyberészes fürdőruhát nem szeretem.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

SZia, szerintem ha így jól érzed magad, akkor nincs miért szégyenkezdned, nyugodtan vegyél fel kétrészes fürdőruhát. Én pl. nem érzem magam jól így (160 cm/60 kg), ezért futok minden nap 30 percet, és keveset eszem, egészséges ételekből (3 napja kezdtem és 1 hónapig biztosan csinálom) Szóval szerintem még simán van időd egy kicsit változtatnod az alakodon,bár hozzáteszem egyáltalán nem vészesek a paramétereid :) De ha iylen kérdést tettél fel, akkor gyanítom, hogy szivesen fogynál/ formásodnál, hidd el megéri az erőfeszítést.

18/L

2012. jún. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok és 70 kg, tavalyelőtt 8 kilót fogytam úgy, hogy heti min 4-szer futottam 20 percet és nem vacsoráztam, akkor 72 kg-ról kezdtem és 64-re fogytam, de most sajnos visszaszedtem és most kezdem ugyanezt megint. Akkor és most is fel merek venni bikinit, mert nem érdekel, hogy ki mit gondol, nem viselem el az egyrészes fürdőruhát. Ha te se érzed bennük jól magad, nyugodtan vegyél bikinit :)

14/L

2012. jún. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 3 évvel ezelőtt 72 kg és 169 cm voltam (most ugyanehhez a magassághoz 56 kg), és ugyanúgy felvettem a kétrészest, mint most. Csak arra figyelj, hogy jól álljon. Pl. kerüld a franciabugyis fürdőruhát, mert azok kerekítenek, sima bugyisat vegyél.
2012. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!