Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem lehet a ruha alá melltartó...

Nem lehet a ruha alá melltartót venni, de látszik a mellbimbóm. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Esküvőre kinéztem egy szép ruhát. Van egy feszülős alsó rétege és egy bő, laza, kissé átlátszó felső rétege. Elöl elég zárt, de hátul mélyen kivágott, így virítana a melltartópánt. A mellem nem túl nagy, de nem lóg, szépen áll melltartó nélkül is a ruha, d a mellbimbóm nekem mindig kilátszik, ami nem ízléses. Van erre valami megoldás?
2012. jún. 18. 11:43
 1/5 AlinaHella ***** válasza:
2012. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ruhákat mindig átszabják. vagyis rád is fogják szabni, hogy ne látsszon a melltartó pántja, viszont mikor mész próbálni, akkor mindig azt a melltartót viseld, na meg az esküvőn is :D
2012. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én csak vendég leszek és a Zarában kinéztem egy ruhát. nem én leszek a menyasszony, tehát nem tudom átszabatni.
2012. jún. 18. 11:57
 4/5 sweetsugar ***** válasza:
A melltartó részére nem lehet egy szivacsot vagy valamilyen vékony anyagot berakakni/belevarrni?:)
2012. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!