Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK FIÚK! 15 éves lány...

LÁNYOK FIÚK! 15 éves lány vagyok farmer mini szoknya az ribancos? (többi lent)

Figyelt kérdés
van 1 farmer mini szoknyám..amit csak cica nadrággal hordok (anélkül semmiképp sem) sokan piszkáltak/csúfoltak azzal hogy egy ribanc vagyok.. akik nem piszkáltak vele mind azt mondják hogy abszolút nem viselkedek/vagyok ribanc csak mert van 1 mini szoknyám...én sem érzem annak magam szerintem abszolút nem úgy viselkedek.. nektek mi a véleményetek? (kérlek magyarázzátok meg a véleményeket) köszönöm :)
2012. jún. 18. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan szoknyám, és én is cicanadrággal hordom, eddig még senki nem mondta hogy ribancos lenne, semmi kihívó nincs benne! Aki meg mondja, gondolom azért teszi mert irigy rád, vagy mert ő nem tud olyat hordani (esetleg az alkata miatt) ha nem tetszik valakinek, akkor nem néz rád, ennyi. Hagyd rájuk majd kinövik. Ha az irigység fájna ordítanának. Tudod én erre az mondanám, annak aki ribancozik hogy: veletek ellentétben én hordhatok ilyet!
2012. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
NEM egy farmer mini szoknyától lesz valaki ribanc!!Pláne ha cica nadrággal hordod!!Ne foglalkozz velük!
2012. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nem ribancos.

Bár fiatalabb vagyok nálad, szerintem nem az.

Nekem volt egy csizmám, ami miatt prostiztak, pedig nem is volt olyan... Én sem viselkedem úgy.

Lehet, hogy csak féltékenyek rád.:D

2012. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

21.20as vagyok.

Ilyenkor nézd meg, ki mondja.:D

2012. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszii :) a tanácsot... de a FIÚK is szoktak ribancozni ...az miért lehet???
2012. jún. 18. 21:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Komolyan: irigykednek.

SZerintem tök normálisan öltözöl

2012. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg vékonyabb harisnyanadrággal? A szoknyához harisnya illik szerintem, úgy nőies. Így senki sem mondhatja r*bancosnak az összeállítást, legfeljebb csinosnak!

21/f

2012. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát a 15 éves fiúk érettségi szintjéről ne beszéljünk...(tisztelet a kivételnek)ne foglalkozz velük! Nem ribancos :)
2012. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem ribancos, nem azt kell nézni, hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja :)
2012. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sweetsugar ***** válasza:
Egyáltalán nem ribancos,és nem egy mini szoknyától leszel az:)Aki ribancozik az irigy,fiúknál meg iszonyatosan gyerekesek,vagy csak így fejezik ki,hogy 'jó nő' vagy,ha még esetleg vissza is utasítottad valamelyik srácot,akkor biztos lehetsz benne,hogy semmi okuk sincs arra,hogy ribancozzanak,meg amúgy is,az a ribanc,aki úgy viselkedik:)
2012. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!