Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg lehet New Yorker...

Tényleg lehet New Yorker áruházakban Mötley Crüe-s és Guns N Roses-os felsőket kapni? Ha igen, melyik New Yorkerekben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet.
2012. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
még csak az kéne hogy minden divatp*csa rákattanjon az ilyenekre
2012. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

épp ez az. azt mondta egyik ismerősöm, hogy lehet, és csodálkoztam is ezen

de egyébként ramones-osat is lehetett, és nem egy olyan lányon láttam, akinek szerintem fogalma sem volt arról, mi is aza jel amit hord

2012. jún. 20. 01:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég voltam ott, hál istennek nem láttam semmi ilyet. Nagyon kiakadnék, ha lehetne venni és egy hétre rá minden tömeghülye, kis hülye gun n' roses-os felsőbe járna, vagy esetleg akármilyen másba. Nehogymár divat legyen belőle, ezzel lejáratják a rockereket, plusz aki ilyet hord és szereti őket. Mert ugye ha ők ezt megvennék ,attól nem váltzona hirtelen az ízlésük, ugyanúgy fluor tomika, rihanna lady gaga meg ilyenek mennének a lejátszón.

Meg most képzeld el: Van egy tipikus tömeglány, hosszú barna vasalt haj, pilóta napszemüveg, kacsaszáj, szolizott bőr. Irtó kicsi rövidnadrág, és mellé egy együtteses póló, ami mondjuk ki van vágva úgy, hogy félvállas legyen, és hogy mutassa a hasát. Ott ájulnék el.

2012. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a hosszú szövegért, de hihetetlenül fel tudnak húzni ezek a mai divatkövető idióták.
2012. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én láttam a Váci utcaiban, és én imádom őket, ezért meg is akartam venni a polót. (Jól is nézett ki, alul rojtos volt, nagyon tetszett.) De aztán végül ott hagytam, pontosan azért, amit az előttem lévő írt le...
2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. igen, ezek engem is kiakasztanak, mint mondtam, amikor The Ramones-os felsőben láttam szőke, szolis lányt, azt hittem letépem róla...
2012. jún. 20. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
megnyugtató hogy más is így érez :D szószerint olyan ideges lettem mikor megláttam az ilyen pólókat, hogy remegett a lábam, mert már nem egy ilyen képesblogos oldalon láttam pózerp*csákat pl gunsos pólóban,mellé odaírva hogy jaj,király ez a póló de amúgy egy számukat sem szeretem. meg az is kiakaszt hogy ilyen r*bancfazonra csinálják. meg valljuk be a legkevésbé sem való egy ilyen divatboltba.
2012. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na utána kérdeztem, nem new yorker hanem H&M
2012. jún. 20. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Na az még jobb.... 4,5. voltam
2012. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!