Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vegyek?

Milyen fürdőruhát vegyek?

Figyelt kérdés
14éves 75/B mell 47kg 158cm. A pánt nélküli jól állna?
2012. jún. 20. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
amennyiben lapos a hasad és nem csúszik le a felső rész úszásnál, akkor jól állna:)
2012. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kép privibe akit érdekel hogy hogy áll rajtam 1 pánt nélküli :)
2012. jún. 20. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg küldesz képet az jól jönne, mert így nem tudom megmondani. Mivel soványnak tűnsz lehet jól állna de jobb ha látom vagy mások is látják hogy hogyan nézel ki milyen az alakod.
2012. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.. Szerintem jól állna, de légszi küldd el azt a képet...:9 Amúgy én ilyen adatokkal tuti felvenném..
2012. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én pontosan ugyanezekkel a méretekkel rendelkezem:D csak van pár év korkülönbség :) nekem is pántnélküli van, illetve olyan, hogy le is lehet venni róla a pántot és eddig csak dicsérték :) biztosan jól állna!
2012. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia . Nekem is küldtetsz képet, de szerintem csak a kicsike mellen áll jól a pántnélküli, de lehet te vagy a kívétel;)
2012. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia Privátba küldj már egy képet de szerintem még közepes nagyságú mellen is elmegy a pánt nélküli csak a kosármérete pontosan illeszkedjen ne csúszkáljon le!!
2013. nov. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!