Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Szerintetek gáz évzáróra...

Fiúk! Szerintetek gáz évzáróra magas telitalpú fekete rövidgatya, és egy fehér blúz? Nem túl k**vás?

Figyelt kérdés
Holnap lessz.dög meleg lessz azért gondoltam a rövidgatyát. VAGY MENJEK INKÁBB LAPOS TALPÚ SZANDÁLBA? :)
2012. jún. 21. 22:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy jó alakom van:) Nem vagyok viziló :)
2012. jún. 21. 22:21
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az összefüggés? Nem értem.


39F

2012. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát öszintén szólva nem tudom elképzelni. Ha felöltözöl és feltöltesz valahova egy képet (elég ha csak a ruha látszik) akkor már tudnék véleményt nyilvánitani. Vagy privátba kép tök mindegy.

22f

2012. jún. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dionsyia válasza:
Rövidgatyába évzáróra?????? Még ha szoknya lenne, te csaj...
2012. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó de ilyen csini rövidgatya :)
2012. jún. 21. 22:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyenre gondolsz.Nem qurvás egyáltalán.Ne aggódj ebbe a nagy melegbe a többi lány is így fog öltözni vagy még lengébben..Jobb is az a rövidgatya mint egy miniszoknya mert amikor majd ültök,nem kell félned,hogy kilátszik a bugyid leüléskor meg fölálláskor.Kényelmesen el tudsz majd lazulni.Nehogy túl melegen öltözz és a végén még rosszul legyél ebben a nagy melegben,az nagyon kellemetlen élmény volna neked.

A cipő is jó ötlet,legalább megadod a módját azzal,hogy szépen kiöltözöl,jobb mint a lapos talpú szandál.

2012. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem k*vás, csak nagyon feltűnési viszketegség hangzása van, és felesleges. rövid szoknya, szandál, csá.
2012. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valaszolok válasza:
100%
"magas telitalpú fekete rövid gatya" WTF? :D :D :D
2012. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sweetsugar ***** válasza:
K*rvásnak nem k*rvás,csak szerintem nem illik.Nekünk direkt kérték,hogy ne jöjjünk rövidnadrágba...Nem tudom mennyire érdekli a sulidat,ha annyira nem foglalkoztatja,hogy miben mész,akkor felveheted,de szerintem kérdezd körbe a barátnőidet,hogy ők miben mennek.
2012. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!