Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek ilyen stílusú...

AaAnita kérdése:

Hol vehetek ilyen stílusú ruhákat?

Figyelt kérdés

Webshopokon találtam ezeket a ruhákat, és nem tudom, hogy hol, milyen boltokban kaphatok hasonlókat itt van pár kép

[link]


[link]

[link]



2012. jún. 23. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Szóval lehet kapni ezekben az üzletekben: Zara, New Yorker, Bershka .. igazából a plázák tele vannak ilyenekkel :)

2012. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kínaiban biztos van.
2012. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó stílus!


Én a József Városi Piacon láttam ilyeneket. Mivel egyre jobban tér vissza ez az -nagyszerű- retro stílus, így a piacokon is egyre több az ilyen ruhadarab.


Én pl ott találtam ehhez a stílushoz hasonló férfi cipőt fillérekért. Vagy még jó minőségű angol turkálókban is találhatsz ilyet, szinte új állapotban, szintén fillérekért, ráadásul márkásakat.

2012. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy kis városban élek ahol nincs pláza...néha eljutok egy-kettőbe majd alaposan szétnézek. De van pár angol turkáló ahová jár pár ismerősöm és nagyon dicsérik, mert majdhogynem tényleg vadonat újak a ruhák, majd oda is elmegyek valamikor. Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek :))
2012. jún. 25. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs mit!


És egyébként a (magyar)online shop miért nem jó? Ott csak át kell utalnod a pénzt és már küldik is a terméket, vagy személyesen veszed át. Vagy félsz, hogy becsapnak?

Mondtad, hogy kisvárosban élsz. Akkor ott van bank, igaz? Csak mert akkor megtudnád oldani.


De a turkáló a legjobb, ahogy mondtam. :D

2012. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos igen, de internetről nemigazán merek ruhát rendelni, mert félek, hogy nem állna úgy, ahogy én azt elképzelem :D
2012. jún. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!