Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mindig vesztek fel...

Csajok, mindig vesztek fel melltartót ha elmentek valahová?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 09:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már nem számítok csajnak (40 évesen),ennek ellenére nem hordok melltartót csak kivételes esetekben. pl: átlátszik a blúz
2012. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Amikor csak lehet, elhagyom. Foleg nyaron, nem birom.


33

2012. jún. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én mindig. Pedig egyáltalán nem nagy a mellem (75/B). De ha nem veszek fel, akkor érzem hogy semmi nem tartja és nekem az elég kellemetlen valahogy. Főleg nyáron, hogy csak egy szál fölső van rajtam, még át is látszódhat. Szerintem sokkal szebb tartást is ad egy nőnek, ha van rajta melltartó. A blúz,fölső is sokkal jobban tud állni.

18/lány

2012. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindig. :) Általában itthon a már strandon nem használt bikini felső rész van rajtam. Valahogy nem tudok meglenni nélküle. :) Mindenképp jobb érzés az,ha tudom rajtam van. Felsőknél meg igazán előnyös.(mondjuk nekem 90/C-s melltartó kell)


17/L

2012. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itthon általában leveszem, egyébkétnt ha elmegyek valahova akkor mindig van rajtam.


17/L

2012. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utcára, suliba mindig veszek, de itthon nem hordok.
2012. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen. Konzervatív családban nőttem fel és édesanyám úgy tanított, hogy magára valamit is adó nő nem lép ki a házból melltartó nélkül.
2012. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Itthon nem hordok, utcára, vagy ha megyek valahová, akkor szoktam. Kivéve, ha olyan a ruhám, ami alá nem lehet: pl. kivágott a háta. Vagy pl ha csak leugrok a boltba - bár azt nyáron nem, de ha hűvös idő van, felhúzok egy pulcsit és nem látszik, hogy van-e rajtam vagy nincs.
2012. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
itthon nem, de ha megyek valahova akkor igen kivéve ha kocsival csak valamiért elugrok (mc drive stb)
2012. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindig veszek fel,ha megyek valahová,akkor is ha csak a boltba.(Itthon viszont leveszem általában.)
2012. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!