Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A strandokon ciki ilyesmi...

A strandokon ciki ilyesmi ruhában fürdeni, vagy egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 25. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezeket a ruhakat nem furdeni talaltak ki..
2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A strandra kimenni ok, de ebben fürdeni az elég gáz.
2012. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne menj bele vízbe. Amúgy nagyon tetszik. Fürdőruhára ráveheted, ha kijössz a vízből, de ne ebbe menj fürödni.
2012. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A parton tök oké, a vízben nagyon nem. Fulladásveszélyes, akár te belegabalyodhatsz, akár más, pl. egy kisgyerek... amúgy is, mi a halálnak? :D Ez a kis cafat UV ellen nem véd. :D Ha meg a tested akarod takargatni, inkább keress egy előnyös fürdőruhát, vagy húzd fel a ruhát, ha kijöttél a vízből. :D
2012. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azért szeretnék inkább ilyen ruhában fürödni, mert nagyon szégyellős vagyok fürdőruhában, bikiniben. Hétvégén is a barátnőim elrángattak strandra, de én nem voltam hajlandó bikinit felvenni, csak a bugyi részét. De ezen kívül rendes ruha volt rajtam (Olyan stílusú, mint a képen.). Csak a lábam lógattam a medencébe, de a vége az lett, hogy egy srác behúzott a vízbe. Onnantól meg úgy voltam vele, hogy már úgyis vizes vagyok, úgyhogy ki se jöttem már a medencéből, mert egyébként imádom a vizet. Ott nem szóltak rám, hogy miért ruhában vagyok, ezért kérdezem, hogy baj-e.
2012. jún. 25. 12:54
 6/12 A kérdező kommentje:
4-esnek. Nem gabalyodhat bele senki, mert az én strandos ruhám szűkebb, és testhez simulósabb, mint a képen.
2012. jún. 25. 12:56
 7/12 anonim válasza:
100%
Vannak olyan fürdőruhák, amik direkt arra lettek kitalálva, hogy ha az illető szégyenlősebb picit, akkor többet takarjanak. Ilyen például a trikini és a tankini. Keress rá, nézd meg, szerintem nagyon divatosak és csinosak tudnak lenni:)
2012. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez már beteges :S
2012. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7-es.: Köszi! :D

8-as.: Ha úgy néznél ki, mint én, nem biztos, hogy ezt mondanád. Mondjuk, lehet, hogy igazad van, mert ha máshogy néznék ki, akkor sem nagyon mutogatnám magam. Szóval, lehet, hogy ugyan ez lenne a helyzet.

2012. jún. 25. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Keresgélj ilyesmi fürdőruhákat, amik többet takarnak. Vagy vegyél fel egybefürdőruhát, ebből is van egy csomó, fiatalos darab. Meg amúgy árulnak alakformáló fürdőruhákat is :)


[link]

2012. jún. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!