Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valóban ciki már a tangás...

Valóban ciki már a tangás bikini a strandokon?

Figyelt kérdés
Rengeteg oldalon olvastam már, hogy kiment a divatból és mi tagadás, a boltokban sem látok, neten amiket néztem pedig mind olcsó silány minőségű. Valóban ciki ma már a strandokon?
2012. máj. 3. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
háát az én véleményem szerint mindig is ciki volt! Nekem nagyon nem tetszik,igen közönséges! Hétköznapokon mindig tangát viselek,kedvenc fehérneműm de a strandra soha nem venném fel!
2012. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Sose volt menő, aki meg úgy gondolta, az még most is így hiszi szerintem.

Tényleg közönséges. Még ha jó feneked is van, hagyd meg néhány kiválasztottnak, ne az egész standnak. Bár tény, hogy marha jót röhögtem, mikor egy kisgyerek mutogatva kérdezte az anyukáját, hogy a néninek miért van kint a feneke, neki nem mondta az anyukája, hogy fel kell öltözni?

2012. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Az a kis pánt szerű tanga szerintem nagyon gáz, de még fehérneműben is, nem csak bikiniben. A brazil fazon viszont nagyon csini, nem mutatja az egész feneket, csak az alsó egy harmadát kb., a szabás által kerekebbnek és formásabbnak is mutatja, mégsem hivalkodó. Ezekből nagyon ízléses darabokat lehet kapni, csak meg kell őket találni.
2012. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

kb 2-3 éve még fehérneműben sem divat a tanga.....hát még bikiniben...

Olcsó, közönséges hatást kelt. Ha körülnézel max elmaradott vidéki lánykákat látsz tangát villantani.

2012. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én vagyok a brazil tangás válaszoló. Örömmel hallom, hogy elmaradott vidéki lányka vagyok. Mindig is brazil tangát hordtam, mert ebben a legcsinosabb a fenekem. Ez így is fog maradni. Nem szeretem a "teli bugyikat", sem a franciát, maximum menstruációkor hordom őket de csak télen, nyáron rosszul vagyok tőle, ha ilyen van rajtam. Az aktuális partnereim sosem panaszkodtak igazából az alsónemű viseletemre, és azt sem kaptam meg tőlük, hogy mekkora tajparaszt vagyok, mert tangát hordok. Végülis a vidéki jogos, szerencsére nem vagyok pesti...
2012. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Igen ciki,mindig is az volt.

Szerencsére már nincs ez a hülye divat.

2012. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Lepontozhattok nyugodtan, de nekem a hagyományos fazonról mindig a literes jut eszembe. Kiábrándító!
2012. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
37%
szerintem egyáltalán nem ciki, ha jó feneked van, nincs narancsbőröd. ha körülnézel, ezt csak lányok tartják cikinek, közülük is azok, akik irigyek, mert szégyellik a saját elcseszett alakjukat és mindenkit fikáznak, akik szebbek náluk;)
2012. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A tanga az nem divat kérdése, mert az egy fehérnemű típus.

Nem fog kimenni a divatból, mint pl. a slip, francia, hagyományos sem.

A ciki az strandon ha rossz a színösszeállítás, kilóg a cici, túl bő-szűk, felgyűrődik a nadrágja stb.

2013. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!