Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te lenézel egy olyat aki...

Te lenézel egy olyat aki zenekaros pólót hord?

Figyelt kérdés

Mert nem öltözködöm annyira "rokkeresen" vagy "metálosan" sima farmer, sportcipő, meg egy zenekaros pl Metallicás póló. Semmi tetoválás, piercing, de mindenkinek az a legelső kérdése, hogy "te rokker vagy?" de ilyen lenéző hangnemben.


Már egyből tudom, hogy ki az aki egyből ezzel fogja kezdeni a bemutatkozás után.


Most nem értem, hogy miért annyira fontos ez a másik, ember számára?


Most gáz hogy felveszek egy zenekaros pólót, és nem egy Zarás vagy Springfildes pólóban mászkálok?

Lenéznek mások engem?

Lenéznek az emberek ha zenekaros pólót hordok?



2012. jún. 25. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nézek le senkit. Nem másabb, mintha egy sima fekete pólóban járkálnál. Aki meg lenéz, az meg ne érdekeljen.
2012. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozom ilyennel.Mindenkinek más a stílusa.
2012. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nézem le, nekem is van Tankcsapdás pólóm, pedig alapból teljesen nőiesen öltözködöm :) És rokker vagyok, natürlich.


20/L

2012. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem nézem le az ilyen embereket,miért néznem?! Szerintem inkább jó,hogy van annyi stílusa,hogy ne egy tömegfelsőt vegyen fel. Akik meg lenéznek,hát,azokkal próbálj meg ne foglalkozni.:)

L

2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész öltözködéseddel van a baj. A leírtak alapján valahol az átlagos és a rocker között van a stílusod és a póló nélkül fel se tűnne senkinek, hogy hova tartozol és emiatt kérdeznek rá. Szóval hordj nyugodtan zenekaros pólókat, de a ruhatárad többi része is passzoljon hozzá!


Lehet, hogy bonyolultan írtam, de szerintem érted :)

2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha illik hozzád, természetesen hordjad. Ne érdekeljen mások véleménye, általában azok szólnak le akiken még több kifogásolható dolog van.


Azonban(ne sértődj meg, nem rád értem), mostanában azt vettem észre, hogy nagy divat lett a zenekaros póló. Nagyon sok olyat látok és tapasztalok, hogy valaki felvesz egy együtteses pólót és közben meg fogalma nincs az adott zenekarról, a zenéjükről, a stílusról, csak azért hordja mert olyan menő. Még rosszabb, ha átvarrják és kivágják, így egy normális pólóból lesz egy mélyen dekoltált, félvállas derékig érő felső.


Elnézést, hogy ezt írtam, csak engem nagyon zavar. Természetesen ha neked a stílusod, zenei ízlésed is rocker/metál, akkor nyugodtan hordd. Simán meg lehet különböztetni azt akinek ez életérzés, vagy azt aki divatból hordja mert olyan menő hogy ilyeneket vesz föl.

2012. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ezt én is észrevettem. Ha csak azt figyelembe veszed, hogy a H&M-ben találsz guns n rosesos, rolling stones-os, beatles-es pólókat. nincs is ezzel semmi baj, de mivel azért elég sokan vásárolnak ott a fiatalok közül, sokan tényleg úgy veszik meg hogy húúú, guns n roses, és közben breatney-t hallgat.

én lány vagyok, és rengeteg zenekaros pólóm van. Nem az a fiús, bő, hanem a lányos szabású, de zenekaros. mondjuk nem öltözködök "rockeresen", de vannak pólóim.

Ezért is, én egyáltalán nem nézek le senkit. Én kifejezetten örülök, mert akkor megnézem, ismerem-e a bandát, ha igen, akkor máris van beszélgetési téma - egy idegen esetében például.

csak sajnos elég sokan igénytelennek és koszosnak hiszik a rockereket.

szerintem átlagosan öltözködsz, nincs vele gáz. ha meg beszólnak, hogy jéé, rocker vagy, mondd büszkén, hogy IGEN!

2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szeretemavizet ***** válasza:
dehogyis. imádom a zenekaros-énekeses pólókat,és a viselőjük rögtön szimpatikus lesz. főleg ha nem egy olyan együttest/személyt hord ami elsőre eszedbe jutna róla,pl. szép szőke csaj nem audrey hepburn-t (akit szintén nagyon szeretek) hord,hanem papa roach-ot. szóval én nagyon bírom. :)
2013. márc. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!