Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harci, ill. törzsi öltözet...

Harci, ill. törzsi öltözet részei, ill. ezek utánzatai érdekelnének (, de ezzel kapcsolatban minden, ill. bármi, ami hasonló), ill. az, hogy ennek, ezek hordásának van-e valami divatja, s neve. Van-e ilyen?

Figyelt kérdés

#divat #kiegészítő #törzsi kiegészítő #tribal fashion
2012. jún. 25. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Hmm törzsi sok fajta van pl. Afrikai törzsek ugye a természetes anyagok de vannak más országokban,földrészeknél pl Indonézia meg ilyesmi helyeken de szerintem te a modernre gondolsz,tetoválást ismerek törzsiket,nem tudom hány éves vagy szóval...tetoválás gyerekkorban hanyagolható.. ruha igazából nem tudom van-e külön törzsi de ékszerek szerintem ezek a fa,bőr ékszerek csontmedálokkal meg ami a vallásukhoz tartozhat,de igazából szerintem ez egy életmód :)
2013. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!