Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rossmann-ba megyek beadni az...

Rossmann-ba megyek beadni az önéletrajzomat, milyen ruhába menjek hogy szimpatikus legyek? Mire figyeljek? 22 fok körül lesz ma.

Figyelt kérdés
Illetve smink? Mert eddig ha mentem önéletrajzzal akkor mindig kihagytam,vagy kevés natúr smink, de ez rossmann?:D

2012. jún. 26. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
natúr smink elég, gondolom kasszásnak mész, az élelmiszerboltokban vagy ruhaboltokban sincsenek kikenve a lányok. menj egyzserű ruhában (farmer, tunika, ha fázós vagy egy vékonyabb kardigán,balerina), nem kell kiöltözni.
2012. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

Végül sárga térdnadrágba mentem és egy fekete alapon vékony fehér csíkos ingben aminek a derekán öv van,hajamat kivasaltam túpíroztam,egy kis alapozó,tusvonal és szempillaspirál.

De feleslegesen,már betöltötték az állást:((

2012. jún. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!