Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem ribis a platformcipő?

Nem ribis a platformcipő?

Figyelt kérdés
Na persze nem kivágott ruhákkal gondoltam, de egy rövidnacival még belefér?

2012. jún. 27. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszik, de nem merek venni mert az emberek megbélyegeznének hogy r*bi

szerintem ribis, de attól még tetszik :)

20/L

2012. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
minden platformcipő ribis, akármivel veszed fel. olyan mint egy stripper cipő. talán a fekete az egyetlen, ami normális.
2012. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszenek, de én sem hordok :( Rövidnacival viszont nem venném fel!
2012. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hosszú farmerrel még a legkevésbé ribis szerintem.
2012. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Magyarországon a smink, az 1 cm-nél magasabb sarok, a térd feletti szoknya már ribis :D
2012. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát rövdnacival azért már elég necces szerintem. :D

De mivel megkérdezed itt a dolgot, szerintem ne erőltesd, majd akkor hordd, ha magadtól magabiztosan, problémázás nélkül felveszed. Így biztos feszengenél kicsit, és az elég nevetségesen néz ki sokszor. :)

Amúgy meg ez erősen függ attól, hogy milyen cipő, milyen ruha és milyen alkalomra.

Buliba persze, minden gond nélkül. Munkahelyre, iskolába én semmiképp nem kísérleteznék. Na meg ha 14-15 év körül vagy, akkor sem, mert nevetségesen fest.

És ribis. Jó kislányok nem így öltöznek ugye. Szóval szende, ártatlan, naiv kislánynak nem ajánlom, inkább csak ha bevállalós vagy alapból is (ez még nem jelenti azt, hogy sarki vagy vagy ilyesmi). De hát istenem, kit érdekel épp milyen címkét sütnek az emberre, nem? :D Olyan meg úgyse lesz, hogy mindenki hasra essen tőled. Ha úgy gondolod (és tudsz benne menni!!!) akkor vedd fel és kész. :D

2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pontosan az utolsó válaszolóval értek egyet!!

Nagyon is hogy dögös és nem ribis!!

nyugodtan felveheted én is felszoktam :)

imádom őket sőt az éktalpú platformokat is :))

2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt hordok. Ízlés kérdése, hogy ribis-e a végeredmény, így nem a cipővel van gond, hanem azokkal, akik felveszik.
2012. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ribis,csak ha úgy öltözöl fel hozzá...
2012. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én csak platform cipőt hordok. stílus meg fazon kérdése meg hogy mivel párosítod.

nem értem ebben pl mi a ribis:

[link]

2012. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!