Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya vagy rövidnadrág alá...

Szoknya vagy rövidnadrág alá testszínű harisnya? Csúnya, divatjamúlt?

Figyelt kérdés

Két okból is kellene: hófehérek a lábaim és kissé formátlanok,a harisnya az ad nekik egyfajta csínosságot.

Azt viszont nem tudom,hogy a mai világban még fiatalok öltözködnek-e így,vagy már régi sláger.

L/22


2012. jún. 28. 07:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem régi "sláger". Rövidnadrág alá teljesen jól néz ki és még most is divat. A tizenhat éves lányom és a tizennégy éves fiam rendszeresen vesz fel rövidnadrág alá olyan bőr színű krepp harisnyát vagy csillogót. Gyakran látom az utcán, hogy vesznek fel a fiatalok. nem idejét múlt.
2012. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Hát én kicsit furcsán néznék rád, de nem azért mert ódivatú, hanem mert 40fok van ...
2012. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Szerintem sincs vele semmi probléma, hord nyugodtan!! :)
2012. jún. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Hord nyugodtan! Lányokon és fiúkon teljesen jól áll a testszínű nejlonharisnya. 22/L
2012. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi az offért, de első... a FIAD??!! :|
2012. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Igen, a fiam. Egy kicsit feminin típus és szereti az emo öltözködést.
2012. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát szerintem fiúkon fura...

De lányokon teljesen jó, én is ha szoknyát veszek fel azt hordok. Bár most szerintem meleg van hozzá, hétvégén volt az évzárónk oda azt vettem fel, de majd megsültem. :)

2012. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

Hát én még soha nem hallottam róla, hogy fiúk nejlonharisnyában járnának... Tudtommal még a ferde hajlamúak is csak sutyiban veszik fel, hogy azért ne lássa már mindenki, hogy női cuccokban járnak...

Az emo-k sem női ruhákat hordanak, hanem uniszexet, vagy legalábbis olyasmit - márpedig a nejlonharisnya női ruha...

Ne haragudj, ne vedd magadra, nem akarok beléd kötni, meg semmi, de most nagyon ki vagyok akadva...

2012. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én már láttam Pesten. :D
2012. jún. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ez Lehet hogy OFF! de voltam olyan óvodai ballagáson, ahol a lányokon és a fiúkon egyforma fehér szoknya volt s hozzá fehér neylonharisnya. Csodálkoztam rajta és ámulva-bámulva néztem. Az egyik pedagógus mondta hogy kötelezővé tették, mert előző évben elég szedett-vedett ruhákba küldték el a szülők és az egységnek a hívei. De azt nem tudták elmagyarázni hogy a szoknya ami lányos miért kellett fiúknak??? Egy lány nadrágot inkább felvehet mint egy fiú szoknyát.
2012. jún. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!