Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti nagyon furcsálnátok?

Ti nagyon furcsálnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos napallergián van (bár legalább nem olyan súlyos), és ezért mindig hosszú nadrágban kell lennem, mivel legtöbbször a lábamon jön ki, és a kiütéseket tényleg tilos, hogy napfény érje. Most jön a kánikula, ilyenkor is marad a hosszú naci... :S Általában egy vékony legginsben és egy hosszabb felsőben (min. olyan hosszú, hogy eltakarja a fenekem) szoktam lenni, a felsőim ált. ujjatlanok szoktak lenni, mert valamiért a karjaimon (az orvos sem tudja, hogy miért) kevésbé jön ki az allergia. Egyébként jó alakom van (173 cm és 57 kg vagyok), csak azért írom, mert ez talán mutatja, hogy nem áll rosszul a leggings. Szóval ti ebben a kánikulában furcsálnátok, ha valaki így közlekedik (persze anélkül, hogy tudnátok a háttértörténetét)?

Bocsi a hosszú szövegért, és előre is köszönöm a válaszokat! :) (20L)



2012. jún. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, ha nem tudnám a háttértörténetet, akkor egy icipicit furcsállnám, de nem nagyon foglalkoznék vele. szóval nyugi, nem gond:D
2012. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Láttam már srácokat, akik kapucnis pulcsiban voltak 40 fokban. Na AZT furcsállanám!

egyébként átérzem a helyzetedet, nekem a hátamon és vállamon jön ki, így nem hordhatok ujjatlan toppot, csak rendes pólót. :/

21/L

2012. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sok embert látok 40 okban is hosszú farmerban, szóval a leggingset nem furcsálnám
2012. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Persze, furcsálnám, hogy ilyen dög melegbe, mit csinál itt ez a csaj hosszú nadrágba


ami eszembe jutna:

-hülye

-nincs rövid nadrágja

-narancsbőrös a lába


de akkor ezentúl majd erre is gondolok

2012. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nem lenne vele amúgy sem, de én is hossú nadrágban vagyok mindig (férfi vagyok). Tök vastag és gusztustalan a vádlim, már amennyi kilátszana az általam már rövidre vágott, egyébként hosszú göndör fekete szőr alól. Nem tehetsz róla, hogy napallergiád van, miért kellene nekem ezért furcsálni? 21/F
2012. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hosszú szoknya nem lenne jobb? Az azért szellősebb viselet! A napfény végül is úgy sem érné a lábadat, de talán kellemesebb viselet lenne, mert legalább szellőzik valamennyire.
2012. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Szoknyában is szoktam néha lenni, de a leggings nekem kényelmesebb, és nincs is túl sok hosszú, lenge szoknyám, de egyébként tényleg jó alternatíva. Mondjuk még annyi a szerencsém ebben a dologban, hogy jól bírom a meleget, szóval nem szoktam a leggings miatt haldokolni. :D

2012. jún. 28. 23:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsállnám! Én a vastag lábaimat nem szeretem, ráadásul alacsony vagyok, a rövid nadrág nem áll jól, mert duci vagyok, a térdnadrág pont ott vágja ketté az alakom, ahol nem kéne, így mindig hosszú gatyában vagyok. Farmervászont, vászont, vékony szövetnadrágot használok, sokkal jobban szeretem,mint a rövidet és nem is sülök meg benne!
2012. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem furcsa,sokan csinálják ezt.
2012. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem furcsállanám! Én is olyat hordok kánikulába is, mert kényelmes :)
2012. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!