Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti mindig egyforma...

Lányok, ti mindig egyforma bugyit és melltartót viseltek?

Figyelt kérdés
Halottam pár lánytól és nagyon meglepett, hogy felemás bugyit, melltartót hord. Szerintem ez igénytelenség. Sokkal jobban mutat, ha egyforma a minta, anyag, stb. Ha vesztek mondjuk egy melltartót, akkor miért nem lehet megvenni hozzá a bugyiját is?? Vagy veszel egy bugyit és a melltartót már nem veszed meg hozzá? Nekem ez nagyon furcsa!! Igaz, hogy így nehezebb fehérneműt venni, mert nem elég, ha a bugyi tetszik, ha a melltartó fazonja nem olyan, akkor az már nem kell. Szerintem sokkal szebb úgy, ha egyforma. Bugyiban én csak az olyat szeretem, amelyiknem oldalt a csík nagyon vékony, csak egy pánt. Hiábe tetszik egy melltartó, ha a bugyija nem ilyen. Szerintem erre illene odafigyelni!
2009. júl. 8. 17:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Én soha nem figyelek erre és mindíg más, de most hogy mondod...:)
2009. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
nekem szettem csak egy kettő van.. nem mindig jó rám a bugyi és a melltartó is.. illetve van olyan, hogy nem tetszik a bugyi anyaga. és mivel nem látja senki, nekem fontosabb, hogy kényelmes legyen a bugyi is.. persze ha fiú kerül a képbe akkor adok majd az összhatásra, de hát könyörgöm...
2009. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
De például én azért nem viselek mindig tök egyformát mert a melltartó tetszik de a hozzávaló bugyi már nem, de mivel együtt van ezért megveszem csak nem veszem fel, de azért megpróbálok erre is figyelni. De akkor már a fiúk is figyelhetnének hogy igényes alsóneműt hordjanak, mert azért ott is van gáz.
2009. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

én egyszerűen nem szettet veszek hanem külön-külön és ugy elég nehéz... :) de mondjjuk amig nem élek szexuális életet addig szarokrá:P

am sztem is igényesebb ugy de... MAAAJD :D

15/L

2009. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Én sosem veszek szettet, mert kínaiban csak szivacsos melltartó van szettben (legalábbis másmilyet még nem találtam, és a szivacsos kényelmetlen és túl nagynak látszanak a melleim benne) A márkásra meg nincs pénzem...


Meg egyébként sem érdekel milyen van rajtam, főleg amikor csak én látom és csak otthon. Nekem nem szokásom tangapántot mutogatni a farmer alól meg ilyenek, senki sem tudja, milyen melltartó van rajtam (max a pántja látszik ki) meg milyen bugyi.

Az összes melltartóm fekete csipkés és az összes csipkés tangám is fekete, a barátomnak meg az már fel sem tűnik, hogy a minta nem igazán egyezik, de azért arra figyelek, hogy az anyag egyezzen kb...

21/L

2009. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Neeem.

Amúgy osztom az előttem lévők véleményét: legtöbbször az egyik nem jó, nem tetszik, nem kényelmes, akkor meg minek azt is megvenni.

Ja hát meg... minek keverni-kavarni, szettezni, ha az ember <szingli>!? :D

2009. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

én nem vagyok szingli, de én úgy oldom meg, h mindig igyekszem sok hasonló fazonú bugyit venni, ami közösen illik egy melltartóhoz..szal mindegyik melltartómhoz van legalább 3 bugyim, ami tökéletesen illik hozzá:)

sztem nem kell túlbonyolítani

2009. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Én például nem is vehetnék szettet, nagyok a melleim és az egyik legnagyobb melltartó méretre van szükségem, a hozzá való bugyiba pedig 2x beleférnék
2009. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
:) Az nem úgy van...általáben nincsenek összepárosítva a szettek. Behetsz 70C-s melltartót S-es bugyival (én olyat hordok) és vehetsz 90DD-s melltartót is S-es bugyival.
2009. júl. 8. 22:34
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
hát én még csak ugy láttam szettet h nem lehetett variálni a méreteket, amugy szlovákiai vagyok
2009. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!