Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes ilyen ruhákat venni?...

Érdemes ilyen ruhákat venni? Érződik a különbség? Strapabíróbbak a többi márkás daraboktól? (Nike, Levi's, Adidas)

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon bejöttek nekem az ingek, pulcsik az elegáns szegmensből. Sajnos elég húzós áruk, mert most ha márkásat veszek (Nike, Adidas, Levi's) az se kerül ennyibe. 2-3 jönne ki az árából körülbelül.

Ralp Lauren, Gant, Hugo Boss, ami megfogott, valóban megérik az árukat? Gondolok itt a tartósságra, minőségére... Valóban észre lehet venni a különbséget?


Mennyire gáz egy (ilyen) pólónál vagy ingpólónál, hogy nem feszül az ujjánál? 2-4cm szokott lenni, tehát kicsit szellőzik/lóg. :D



2012. jún. 29. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Van azért különbség minőségben de nem kell hanyatt esésre számítani egy tisztességes minőségű de nem különösebben márkás cucchoz képest. Arra nem kell számolni, hogy veszel egy RL polot/pulcsit és életed végéig kiszlgál.

Ingpolonak sztem karnál passzentosnak kell lennie, sma tee-nél faontól függ



Viszont a nike/adidas nem igazán számít márkás cuccnak, utcára pedig kifejezetten felejtős...

2012. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értelek, Levi's nagyon bejött az utóbbi időben nekem, többnyire átlagosan öltözök vagy elegánsabb vonalat követek, ott pedig ezek a márkák jöhetnének szóba...

RL-t azt felejtőre tettem, mert jóval drágább a Gant-tól s nem hinném, hogy annyival jobb is lenne. Ott szerintem már tényleg csak a márkanevet fizeted meg. Hugo-n még gondolkodok, bár az is elég húzós. Ott van még akkor a Tommy Hilfiger, Lacoste.

2012. jún. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!