Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S! Ha a harisnyámon...

S. O. S! Ha a harisnyámon lyukat vágok lesz belőle baj az este folyamán?

Figyelt kérdés
Ma bálba megyek, de előtte lesz egy kis összejövetel és utálom a harisnyanadrágot, mert nem bírom amikor full beleizzadok, de kelleni fog mára. Viszont félek attól is, hogy a végén gombásodásom lesz, mert nem tudott szellőzni. Ha ott középen vágok egy lyukat nem fog fesleni vagy továbbszakadni, vagy bármi?
2012. jún. 30. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy mikor a lábbujjamnál volr egy lyuk, nap végére majdnem levágta a kislábbujjam... én nem tartom túl bölcs döntésnek.

Egy estétől még nem lesz gombád csak úgy a semmiből... csak mondom.

Ha meg ennyire parázol, vegyél rendes harisnyát, combfixet, és akkor nincs gond.

Vagy nem tudom milyen hosszú a ruhád, de ha nem rövid, akkor elég egy térdfix is, ha csak a cipő miatt kell. Amúgy meg ilyen időben nem akkora para harisnya nélkül menni.

2012. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten praktikus megoldás lehet az este folyamán.
2012. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágj rá semmit, mert továbbszakadhat. Ha nagyon irritál, és úgy érzed beleizzadtál akkor vedd le. Amúgy egy napi harisnyaviseléstől nem lett még gombás senki, szerintem nem kéne szétvágni.
2012. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen lyukat akarsz rá vágni akkor a lyuk széleit kend be átlátszó körömlakkal hogy ne fussanak fel a harisnya szemei.
2012. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fel combfixet.
2012. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!