Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb a három közül?

Melyik a legjobb a három közül?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

20f



2012. júl. 1. 12:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Féláron? Bármelyik XD De ha egyet mindenképpen mondanom kellene a három közül, akkor a második. A másik kettő sem rossz éppenséggel, csak (talán) túl egyszínűek. A piros is csibészes, de talán túl rikító. A szürke semleges szín viszont, sok mindenhez passzol. Vagy mégsem :D
2012. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Szívesen megvenném akár mindegyiket, de mégis választani kellene egyet. Ez a három jön be legjobban azok közül, amikből még van a méretemben.

A piros azért, mert elég vagány, talán azt kell legjobban meggondolnom, hogy bevállalnám-e. A szürke univerzális, csak talán egy kicsit világos. A második ötvözi az eddigieket: univerzális a szürke miatt és vagány a sárga felsőrész miatt.

Remélem, tudtok segíteni...

2012. júl. 1. 12:15
 3/19 anonim ***** válasza:
a harmadik!!!
2012. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nézd meg, melyik megy jobban színében a cuccaidhoz. Mondjuk kettő is kijönne most az eredeti árhoz képest. Én is fogom a fejem most :S:D
2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sárga szürke.

Kicsit feldobja a sárga, nem olyan egyszerű az egész, de mégis illik mindenhez.

2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

kedves 20fö, szerintem a második, az első rémronda..még a harmadik is szóba jöhet..

mondjuk nyílván attól is függ, melyik illik a legjobban a ruháidhoz:)

2012. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Első, ha meleg vagy.

Második ha vannak olyan ruháid amik passzolnak ehhez a színhez.

Harmadik szinte mindenhez megy.

2012. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A piros ennyire b*zis szerintetek?

Annyit kell még hozzátenni, hogy korábbról van még egy fekete Societym, csak most a csökkentett ár miatt kedvet kaptam még egyre...

2012. júl. 1. 13:41
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem b***s. Nekem is van piros csukám (Converse). Én csak azt mondtam, hogy elég rikító (és így feltűnő), de nem rossz. Azzal meg csak olajat öntesz a tűzre, hogy nem az első TK-d lenne...XD
2012. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazából talán az első kettő között nem tusok már csak dönteni. A fekete miatt a sima szürkét inkább kihagynám, valami extra jól jönne...
2012. júl. 1. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!