Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 34/35-ös egyszerű,...

Hol találok 34/35-ös egyszerű, platformos, türkizkék magassarkú cipőt? Külföldi oldalak is szóba jöhetnek!

Figyelt kérdés
clickshoes.hu-n, cipőpláza.hu-n, és a nelly.com-on már körbenéztem, de nem találtam türkiz színűt. [link] ehhez hasonlót keresek!

2012. júl. 1. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Na valami ilyesmikre lenne szükségem, 35-ös méretben, max 2000 Ft-os szállítási költséggel!

2012. júl. 1. 23:03
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
attól függ milyen platform: XP, Win 7,vista?
2012. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Linux? ... gyökér!
2012. júl. 4. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
azon nem indul el a program sajnálom :(
2012. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézelődj eBayen, szerintem. Ott platformtól a színig mindent be tudsz állítani a keresőben és hátha akkor találsz. Ha ott sem lesz, nem tudom hol lehet máshol ilyesmi cipőket kapni.

Zaraban volt szép türkiz magassarkú, csak annak nyitott volt picit az orra és kövecskékkel volt díszítve.

2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a Bershka-ban is vannak szép cipők, de sajnos mind nagyok! Megnézem akkor eBay-en köszönöm!
2012. júl. 5. 10:58
 7/8 anonim válasza:
Talán túl késő, de szerintem Sárkány Center. Én láttam nagyo nszép platformos, kék cipőt. Semmi minta nem volt rajta, max 4000 volt. :)
2012. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Cipővásárláshoz sosincs késő :)
2012. aug. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!